Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meneküljek a férfitől vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek a férfitől vagy (még) ne? Lent

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, kíváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra, és már az első napon írtam egy 37 éves férfinek, aki bemutatkozása és képei alapján szimpatikus volt. Igazából korban hozzám közelebb állót akartam, de mondom, egy próbát megér, végül is ha illünk egymáshoz a 10 év annyira még nem vészes. Diplomás, szakmájában elismert vállalkozó ( mérnök). Pár levélváltás után találkozgatni kezdtünk. Már az első randin elmondta, ami nagoy meglepett, hogy nem 37, hanem 42 éves. Én egyébként még 37nek se néztem. Azt mondta, mindenképp fiatalabb nőt szeretne, főként a jövő miatt, legalább 2 gyereket akar, és nem igazán örül t volna, ha elvált, kisgyerekes anyukák is írnak neki. Jó, ez még nem gond, ha csak ennyi lenne, nem írnám a kérdésemet. FAcebookon jobban megnéztem a profilját, és a véleményeket, amiket írt. Némelyik nagyon durva hangvételben íródott! Pl egy étteremre: nem szégyellitek a pofátokat, x forintot elkérni egy sz*ros ehetetlen hamburgerért...vagy egy másiknál: nekem ne sz*rjátok tele az e-mail fiokomat, ti k*cs*gök. Köpni nyelni nem tudtam. Ő írta, ez tuti,mert az ő neve és profilja alatt voltak. Élben egyszer se beszélt trágárul. Még csak párszor találkoztunk, szex sem volt még. Mit tegyek? kérdezzek rá, hogy ne haragudj, de ez mi? Annyira ellentétben áll ez az alpári stílus azzal, akinek most kiadja magát, mint téli hideg a nyári meleghez.
2016. szept. 29. 14:49
1 2 3 4
 1/36 Kenzo Tenma ***** válasza:
97%
Persze, hogy előtted nem beszél így mivel tetszeni akar. Annak ellenére, hogy diplomás ember szerintem nagyon sötét, ha ilyeneket kiír oda ahol bárki láthatja. Nekem ebből a két példából az jött le, hogy anyagias és könnyen elveszti a fejét. Én tutira nem folytatnám vele.
2016. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Én még most lezárnám, mielőtt kialakulnának komolyabb érzelmek. Egy ilyen agresszív, alpári fickó nem kellene mellém társként. Veled nyilván megnyerő, hiszen most a jobbik arcát mutatja neked, de az ilyenek egy idő után mind kimutatják a foguk fehérjét.. Én nem várnám meg.
2016. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Én tuti hagynám a francba. Nekem már alapból nem férne bele, ha hazudna a koráról, és nem azért, mert számít az a plusz 5 év, hanem azért, mert alapból hazugsággal indítani az ismerkedést...

Aztán amit írtál.. Tuti kivágná a biztosítékot. Nyilván az első randikon nem káromkodik, meg a szép arcát mutatja, de komolyan neked kellene egy ilyen kellemetlen ember? Nekem nem.

27/N

2016. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a kamu 5 év durvább. Így indítani? Csoda, hogy még gondolkodsz a dolgon.
2016. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%
Van akinek csak neten nagy a szája. Én is felháborodnék, ha a kaja amit rendelek egy hulladék. Ha ilyen mimóza lelkű vagy akkor valóban nem hozzád való.
2016. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Menekülj.
2016. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Gotland ***** válasza:
91%

Vagy egy anyám asszony katonája, aki csak interneten képes "fotelharcolni", vagy pedig egy agresszív alak, akit ha én nő lennék, messziről elkerülnék.


Egyik verzió miatt sincs értelme tovább bonyolítanod a kapcsolatot. - Megkockáztatom, ha megpróbálod a kapcsolatotokat lezárni, még te is fogsz tőle kapni egy tarka levelet facebookon, vagy sms-t.

2016. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Én már ,akkor leléptem volna mikor a korába hazudott.
2016. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

valaki kérdezte privátban, melyik társkereső ez: parom.hu, nem titok, ennyi alapján úgyse jön le, kicsoda. :)

utolsó: nem az a baj, ha valami nem tetszik, álljon is ki magáért! az alpári stílus az, ami nem fér bele. Meg lehet mondani a véleményed ilyen szavak nélkül is. Én pl így írtam volna meg a sztorit: a hamburger rágósabb volt a kelleténél, a hús nagyon pici volt, mindehhez képest pedig irreálisan magasnak tartom az árat. Pl. Ezt most csak így hirtelen írtam. Ha nagyon puffogni akarok, hozzáteszem a felháborító szót is, pl. De anyázni, k*cs*gözni, meg egyéb alpári szavakat írni, úgy, hogy bárki láthatja ráadásul..igen, most hogy kiírtam a kérdést, én is inkább azt tanácsolnám magamnak, hogy keressek mást.

2016. szept. 29. 15:14
 10/36 A kérdező kommentje:
hopp, nem az utolsónak akartam írni, mialatt írtam a kommentem, más többen írtatok :)
2016. szept. 29. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!