Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meneküljek a férfitől vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meneküljek a férfitől vagy (még) ne? Lent

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, kíváncsiságból regisztráltam egy társkereső oldalra, és már az első napon írtam egy 37 éves férfinek, aki bemutatkozása és képei alapján szimpatikus volt. Igazából korban hozzám közelebb állót akartam, de mondom, egy próbát megér, végül is ha illünk egymáshoz a 10 év annyira még nem vészes. Diplomás, szakmájában elismert vállalkozó ( mérnök). Pár levélváltás után találkozgatni kezdtünk. Már az első randin elmondta, ami nagoy meglepett, hogy nem 37, hanem 42 éves. Én egyébként még 37nek se néztem. Azt mondta, mindenképp fiatalabb nőt szeretne, főként a jövő miatt, legalább 2 gyereket akar, és nem igazán örül t volna, ha elvált, kisgyerekes anyukák is írnak neki. Jó, ez még nem gond, ha csak ennyi lenne, nem írnám a kérdésemet. FAcebookon jobban megnéztem a profilját, és a véleményeket, amiket írt. Némelyik nagyon durva hangvételben íródott! Pl egy étteremre: nem szégyellitek a pofátokat, x forintot elkérni egy sz*ros ehetetlen hamburgerért...vagy egy másiknál: nekem ne sz*rjátok tele az e-mail fiokomat, ti k*cs*gök. Köpni nyelni nem tudtam. Ő írta, ez tuti,mert az ő neve és profilja alatt voltak. Élben egyszer se beszélt trágárul. Még csak párszor találkoztunk, szex sem volt még. Mit tegyek? kérdezzek rá, hogy ne haragudj, de ez mi? Annyira ellentétben áll ez az alpári stílus azzal, akinek most kiadja magát, mint téli hideg a nyári meleghez.
2016. szept. 29. 14:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%
Hagyd a fenébe. Sanszos, hogy évek múltán veled is ugyanígy beszélne! Én írtózom az ilyen férfiaktól, még a veszekedést is utálom! Eleve hazugsággal is indított!
2016. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keress egy papot. Fogadni merek a szobád fala tele van jézus képekkel meg keresztel. :D
2016. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Gotland ***** válasza:
92%

Szerintem a ma 15:04-s válaszolóval ne nagyon foglalkozz, nem véletlenül ad száz százalékosan hasznos válaszokat.


Biztosan hasonló módon higgadt, és kulturált személy.

2016. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
normális választ adok! csak ha már valami ellenkezik a többség véleményével azt valamelyik "agyoniskolázott" lepontozza. Talán nekem is elkéne kezdenem minden olyan választ lepontozni amivel nem értek egyet.
2016. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Inkább menekülj. Most még teszi neked a szépet. Egyelőre.

Ráadásul 15 évvel idősebb, min te.

2016. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

-Kapásból hazugsággal indított

-Neki csak a fiatal kell- azaz lassan téged is lecserél majd

-Agresszív, tehát várhatod majd az első pofont, verést, ha nem jól viselkedsz

2016. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Gotland ***** válasza:

ma 15:28


Jogos.

Ha a normális válaszaid a 15:25-s válaszodhoz hasonlóaknál kezdődnek, akkor még keveslem is a száz százalékodat. :)

2016. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Rendben talán léteznek még emberek a világon akiknek a szája, keze nem hagyott el sértő szavakat, kifejezéseket. Akinek minden egyes cselekedete az élet minden egyes percében, másodpercében példaértékű minden ember számára.

A kérdező túl sokat hisz magáról és az elvárásai is annyira magasak, hogy az életben nem fog ilyen gondolkodás mellett kapcsolatot találni. Ha talál is valakit, mert a nyomozásai során nem talált semmi sértőt az adatlapján, akkor 1 csúnya szóért sértő magatartásért, mert nála a veszekedés tabu (azaz ebből az következik nem lehet a férfinak véleménye sem), akkor dobja a palit. Ugyanis ebből azt feltételezed a jövőben, hogy ebből borzalmas kapcsolat fog kialakulni. Ezigen bameg! A jó Isten irgalmazzon az ilyen nőktől!

2016. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ez a 26%-os válaszadó még vicces is lenne, ha nem gondolná hallosan komolyan, amit ír. De nem viccnek szánja, hanem komolyan gondolja. Így inkább siralmas. Vagy félelmetes? Azt hiszem, a pszichopaták hasonló személyiségek. :/
2016. szept. 29. 15:50
 20/36 A kérdező kommentje:
*halálosan
2016. szept. 29. 15:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!