Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 40-50-es korosztályban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-50-es korosztályban ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Tudom, olvasom, hogy a fiatalok, már az első randin, de minimum a 3.-on ágyba bújnak. Ez a mi korban hogy működik? Okom van kétségbe esni? Társkeresőn ismerkedtünk meg, minden tökéletes, megvan a szikra mindkettőnkbe. 4 randin túl, egyszerűen szóba sem hozza, még csak nem is célozgat a szexre. 3. randiig is csak puszit adott, a 4. randin szabályosan én smároltam le, pedig nem vagyok rámenős. Chatelünk, beszélünk minden nap, írja, és mondja, hogy hiányzok neki, jó lenne megölelni, de csak ennyi. Tudom, hogy kíván, érzem az öleléséből. Meddig kell várni, ha tényleg normális, és tényleg hosszútávú kapcsolatot akarunk mindketten?
2016. szept. 21. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy egészséges a pali, (egyébként nem 100 évesekről beszélünk, hogy vitatható lenne a potencia) és nem hormon vezérelt mint egy huszonéves srác.

Lehet, hogy érzelmesebb típus egyszerűen, miért kellene gyanakodni, hogy baj van vele?

Amúgy előbb utóbb úgy is ki fog derülni. Szerintem, hagyd meg őt férfinak, ne te vezetgesd, vagy erőlködj. Elképzelhető, hogy régi módi tipus, meg akar hódítani.

2016. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki velem ágyba bújt az utóbbi 20 évben, az mindig az első randi után volt. (aznap) 54F vagyok. A 30/40 es korosztály hölgyei tudják mit akarnak. Gondolom te nő vagy. A pasid impotens. Egyedül unatkozik, ezért randizik. Amennyiben valami keményet akarsz érezni és nem vagy sokkal randább a Vasorrú Bábánál, nekem írhatsz.
2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 43/F vagyok.

Nős, és ezért nem randizgatok, utoljára 20 éve csináltam olyat.

Viszont 20 évvel ezelőtt még nem volt divat azon filozofálni, hogy az első, a második vagy a harmadik randin kell megfektetni a nőt. Akkor még udvarolgattunk, és lépések voltak, és minden lépésnek örültünk. Gondolom, ha most kellene randiznom, ugyanúgy viselkednék, mint régen, ha komoly kapcsolatot akarnék.

Ha valakivel csak szexkapcsolatot, vagy egy éjszakást szeretnék, az nyilván más lenne, de komoly kapcsolatnál én sem rohannék ajtóstul a házba, és el is ijesztene egy követelőző, türelmetlen nő.

2016. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fél a pasi, lehet a kudarctól, lehet rossz élménye volt neki, beszéld meg vele.
2016. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát mi az első randin csókolóztunk, a másodikon már dugtunk.
2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de azért engem eléggé kiábrándítana, ha egy 40 feletti férfi a kudarctól való félelme miatt nem akarna, vagy nem merne lefeküdni velem.

Akkor mi lesz később?

2016. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem a 13-válasz a szimpatikus, aki csak szexorientált és dugni akar... nem szeretkezni az szóba sem jöhetne!

Ha valaki talál egy rendes pasit, az még nem azt jelenti, hogy a férfi impotens! -Örülj neki, hogy nem szex játékszerként kezel,ha te igazán mély érzéseket szeretnél legyél türelmes, de ha csak a "dugás" kell akkor írj annak aki itt felajánlkozott,'.

2016. szept. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, picit fiatalabb vagyok nálad (N, 35+), én örülnék annak, ha valaki így állna hozzám, tényleg.


Számomra azt is jelenthetné, hogy komolyan vesz, valóban meg szeretne ismerni és minőségi szexre törekszik.

Borzasztóan taszítanak azok, akik szerint az első, de legfeljebb a második találkozás után le KELL feküdni a másikkal- ez egyáltalán milyen elvárás?


Mindenkinek más az üteme, más a ritmusa, esetleg több időre van szüksége ahhoz, hogy kialakuljon egy bizalom stb.


Az, hogy nem fektetett le a 3. alkalom után sem, számomra nagy érték lenne és egyáltalán nem jelenti azt, hogy majd utána is csak havonta 1-2* lesz igénye intim együttlétre.


nem tudom, hogy milyen időközönként találkoztok, mert az sem mindegy, hogy a 3-4 randi egyébként mondjuk 1 hét alatt folt összesen- nem érezném azt, hogy nagyon le vagyok maradva bármiről is.


A két kezem összetenném egy ilyen korrekt, normális értékrendű férfiért, komolyan!


Ennyi idősen simán kell(ene) lennie annyi tapasztalatodnak neked is, hogy tudd, megvan-e köztetek a fizikai vonzódás, érzed-e, látod-e rajta az izgalom jeleit. Azzal sincs baj, ha te is adsz jeleket (apró simogatás, érintés stb.).


Miért olyan elítélendő, hogy fokozatosan halad és nem teper le?

Miért vagy abban biztos, hogy az 1-2 órás beszélgetés után menetrendszerűen jövő instant szex lett volna olyan jó, mint az, amire lehet várni, amiről lehet fantáziálni, amiről lehet akár beszélgetni is, felkelteni és felfokozni egymás vágyakozását?


Nekem feltétlenül szimpatikus a randipartnered hozzáállása korosztálytól függetlenül.

2016. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Biztos sokat nézte a Szex és New York-ot a kérdező. Ez kb. ugyan az a szint. :)
2016. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!