Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez mennyire normalis ebben a...

Ez mennyire normalis ebben a korosztalyban?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok es nagyon erdekel a divat, a divat szakma. Tulajdonkeppen egy kulfoldi divatlapnal tudnam magamat elkepzelni 10-15 ev mulva majd:) De erdekelne hogy masok szerint ez nem -e tul korai, hogy engem ilyenek erdekelnek. Mas szempontokbol is 'korabban erek' mas a gondolkozasmodom de nem vagyok benne biztos, hogy ez most nem e tul korai:)

2013. szept. 18. 21:00
 1/7 anonim válasza:
100%
nem, ez nem furcsa.Én is így voltam vele.a divat szakmának azonban több ága van.szerintem a te korosztályodban ez nem meglepő.ez valóban megalapozhatja a jövőd, de ez nagyon veszélyes szakma.elég valami bakit tenned, vagy netán kiadsz magadról egy személyes dolgot, azt biztos nem hagyják szó nélkül.de akár az öltözködéseddel is lehet gondjuk.biztos te is hallottál már olyan modellekről,sztárokról akikről temérdek hír volt az öltözködésükről(legen az jó/rossz kapcsán).de ha valaki féltékeny a sikereid miatt, annak szintén nem lehet jó vége.szerintem ezt ne elhamarkodottan döntsd el, hanem várj még vele pér évet.
2013. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az fc barcelona most igazolt le az utánpótlásába egy 9 éves csodafiút! igaz ez teljesen más, de a lényeg annyi, hogy ha van tehetséged hozzá, akkor nem korai! és mutasd meg mit tudsz! vezess blogot, youtube cuccok, FB, akármi! :)
2013. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi fira nincs benne. Én már ennyi idősen is tudtam hogy kozmetikus akarok lenni, az is lettem.
2013. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már miért lenne furcsa? manapság minden 2.-3. lány ez akar lenni:D
2013. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. szept. 20. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem furi. Tök jó, hogy már van elképzelésed, mert akkor már most tudsz koncentrálni a jövődre.
2013. szept. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Próbálom úgy alakítani a dolgokat:) Például a nyelvtanulás, hiszen ahhoz szükségem van legalább egy-de általában több-idegennyelvre
2013. szept. 21. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!