Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 40-50-es korosztályban ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-50-es korosztályban ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Tudom, olvasom, hogy a fiatalok, már az első randin, de minimum a 3.-on ágyba bújnak. Ez a mi korban hogy működik? Okom van kétségbe esni? Társkeresőn ismerkedtünk meg, minden tökéletes, megvan a szikra mindkettőnkbe. 4 randin túl, egyszerűen szóba sem hozza, még csak nem is célozgat a szexre. 3. randiig is csak puszit adott, a 4. randin szabályosan én smároltam le, pedig nem vagyok rámenős. Chatelünk, beszélünk minden nap, írja, és mondja, hogy hiányzok neki, jó lenne megölelni, de csak ennyi. Tudom, hogy kíván, érzem az öleléséből. Meddig kell várni, ha tényleg normális, és tényleg hosszútávú kapcsolatot akarunk mindketten?
2016. szept. 21. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Ezt nem vele kellene megbeszélni?


Mi honnan tudjuk, hogy ő miért nem bújik ágyba veled?

2016. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nezd, ha te tenyleg 40-50 kozott vagy, akkor furcsa h a gyakorin kerdezed meg h kvazi megis mikor fekudj le a kiszemeleteddel, amikor a gyakorin a felnott kategoriaban hromon tultengeses gyerekek valsszolgatnak:-)))


Szoval a lenyeg: nincs idohoz kotve, akkor fekszunk le az illetovel amikor ugy erezzuk. Ha valaki az elso randin, akkor az elso randin, ha valaki 1 honappal kesobb akkor egy honappal kesobb, a lenyeg h mindket fel kolcsonosen akarja.


Embered a jelek szerint nincs erre kesz, o meg az olelgessuk egymast szintnel jar nem azert mert romantikus hanem mert vagy nem tudja mit akar, vagy tele van komplexusokkal es megfelelesi kenyszerrel. Ezt lehet lazitani nyitottsaggal, turelemmel megertessel, de valojaban ha o nem jut el arra szintre , h kesz van az aktusra, akkor az vagy nem kovetkezik be, vagy katasztrofalis lesz:-)))


Mitlehet csinalni? Pl varakozas helyett kezdemenyezni gyengeden (nem letamadni) es a visszajelzeseibol erezeklni h mit szeretne:-))

2016. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Van aki nehezen oldódik fel, hívd fel hozzád és teremtsél egy kis hangulatos légkört. Segíts neki, lehet fél a kudarctól, szégyenlős, nem mer kezdeményezni.
2016. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy te vagy a nő?


Azt tanácsolom kezdeményezd te az első szexet, nincs ezen mit szégyellni. Viszont, ha nem hozza a várt reményeket, akkor azonnal hagyd a fenébe.

Ha valaki ennyi idős korára nem tud feloldódni annyira, hogy menjen a szex, akkor nem is fog.

Persze itt nem arra gondolok, hogy olvasson a fejedben, hanem hogy egyáltalán menjen a dolog.


Nagyon remélem, hogy csak annyiról van szó, hogy nem akar elijeszteni a közeledésével.

2016. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lassal járj tovább érsz - talán ez a jelszava. :)


Egyébként szerintem jó, ha nem akarja elkapkodni a dolgokat, nekem ettől szimpatikusabb. Ha egyből le akarna teperni akkor meg lehet, hogy azt kifogásolnád. :)


És azt is vedd figyelembe ilyenkor, hogy ha csak kalandot keresne benned, már valószínűleg rég az ágyban kötöttetek volna ki.

Ő szerintem fel akar csigázni, szeretné elérni, hogy szó szerint remegj az izgalomtól amikor megtörténik. :)

2016. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lassan*
2016. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Húha. Eddigi tapasztalat, a nők a másodiknál hajlandóak.

A pasik, kapásból elsőn akarják. Ott már valamilyen gond van a pasival.

2016. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40-év felett is beszélni kell a szexről.... ennyi, megbeszélni ki, hogy szeretné.
2016. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek, hogy valami gond van vele, de ne legyen igazam.
2016. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Félek, ha én hozom szóba, elriasztom, könnyűvérű nőnek fog tartani. Pedig eddig minden olyan szépen alakult, de már többet szeretnék, ami természetes. Ha tényleg normális a pasi, magától mikor kell előrukkolni ezzel? Tudom, hogy nincsenek normák, ezért is kérdezem a mi korosztályunkat, akik már komoly, akár életre szóló kapcsolatot keresnek, vagy már megtalálták.

43/N

2016. szept. 21. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!