Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, nem szomorodtok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nem szomorodtok el, hogy MINDEN nő elkel, nekünk meg úgy kell összekönyörögnünk valakit az életbe?

Figyelt kérdés

pasi vagyok énis... engem néha szomorúsággal tölt el, hogy a létező összes nő elkel (kövér, ronda, büdös, de még a szüzességi fogadalmat tevő is!), mig én (és rengeteg más férfitársam) vért izzad, mire nőhöz jut?


:(


2016. szept. 19. 23:48
 1/10 A kérdező kommentje:
2016. szept. 20. 00:01
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mia cèlod ezzel, hogy idetömörüljenek a szingli csajok vagy ,hogy együtt szidjatok minket :D


Én csaj vagyok, nincsen párom mégse látom a kandúrokat az ablakom alatt tolongani :D

2016. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Azért 2-es azt lásd be, hogy nőként sokkal gyorsabban és egyszerűbben találsz párt. :)
2016. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
2-es vagyok és ez oltári baromság :D A noket sokkal kritikusabb szemopontok alapjan nezik meg. Nekunk ezerszer megalazobb ha probalunk udvarolni es nem jon ossze. A jeleket sokak nem veszik eszre ha meg direkt odamesz egy srachoz akkor sokan ribinek tartanak. Anno csinaltam egy kiserletet pont ez volt benne a lenyeg meg az,hogy milyen szemelyisegu ferfiak jonnek be a noknek udvarlas teren.
2016. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan-ugyan, #2, annyiban tényleg igaza van a kérdezőnek, hogy a nők nagy része nagyon könnyen elkel. Az sem feltétlenül igaz, hogy a nőket több szempont alapján nézik meg, sőt, egy átlagos kan többnyire kevésbé válogatós, mint egy nőstény (többször látni kövér vagy egyéb okból nem előnyös külsejű lányt nálánál jobban kinéző sráccal, mint fordítva).


Másrészt nem kell elkenődni, kedves kérdező, próbálkozni kell tovább, nem feladni néhány kudarc után. Ha az oroszlán is leállna, miután elszalad előle 2-3 zebra, éhen pusztulna. Próbálkozz, közben folyamatosan javulni fogsz és összejön.

2016. szept. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Persze, a nőknek csak úgy, simán minden összejön, a kapcsolatért semmit sem kell tenniük, minden tökéletes és habos-babos, caak mert vaginájuk van :)

Azért ezt ti sem gondoljátok komolyan... Persze, nekünk nagyobb eséllyel fognak udvarolni, mint egy férfinak. Ez viszont nem jelent semmit. A megismerkedéai fázisban is kijelentheti a másik, hogy kösz, de kösz nem. Nem beszélve magáról a kapcsolatról.

2016. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Attól függ, kinél kelek el. Ugyanis csinos fiatal lányként, akinek még van egy kis esze is, hadd ne elégedjek már meg egy igénytelen alkesszel/pszichopata bunkóval, stb.

Külsőre és belsőre is elfogadható pasit nehéz ám találni, nagy többségük ugyanúgy foglalt, mint a nőknél.

Annyi a különbség, hogy ti bátran kezdeményezhettek, és előbb-utóbb a nagy számok törvénye miatt úgyis összejön valami.

2016. szept. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kicsit se zavar. Felőlem vihetik az összeset!
2016. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismered a világ összes nőjét?

Plusz azért a tartós kapcsolatot ne keverjük már össze azzal, hogy vkit behülyítenek, hogy 1x megkettyinthessék... alfa, nem alfa pasik egyaránt imádják ezt csinálni. De persze az is a nő hibája, mert túl naiv...

2016. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy férfiként alig látok olyan nőt, aki tényleg családot akar. A dugás az összejön, de én már megállapodnék. Lehet, hogyha az lenne bennem, hogy csak flörtölgetni meg dugni akarok, akkor belebotlanék sok családalapítós nőbe :)
2016. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!