Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit mackos srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit mackos srac vagyok nektek bejon ez holgyek?

Figyelt kérdés
25eves srac vagyok kicsit mackos,a barataim es a noverem szerint azert nem jon ossze mert nem vagyok vekony, vagy kigyurt kopasz bika! Szerintetek?

2016. szept. 6. 13:39
1 2 3
 21/28 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Ez most valami bújtatott fikázás már megint, vagy mi?

Egyébként a testeddel cask annyit tegyél, hogy fogyj le. Nem kell mackósnak lenni. Régebben én is "husis" lány voltam, aztán észre tértem, és tettem azért, hogy le tudjam adni a felesleges kilókat. Hát persze, hogy sokat dobott az önértékelésemen is, meg azon is, hogy milyen férfiak érdeklődnek irántam.

Szóval tessék cask lefogyni. És tessék normálisabban állni a dolgokhoz. A nő nem egy használati tárgy, amibe belefújod a farkincádat, meg amúgy is jó villogni vele. Ismerkedj, ne szerezni akarj nőt.

Ha kell, adok tippeket, de a nőgyűlölő dumáktól mindenki kíméljen meg.

2017. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az exem vékony volt jó képű de rettentg igénytelen volt màr mint a lakàsa ês volt hogy nem zuhanyzott bűzlött .Eleinte jópofa megnyerő pasi volt de ahogyan megismertem ugy döntöttem hogy dobom.Szóval hiába jóképű valaki és vékony ha mellette meg rettentően igénytelen.
2017. nov. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem mindig bejöttek a mackós pasik. Férjem is mackós alkat. Azért is jó, mert melletted egy átlagos alkatú lány is törékenynek érzi magát, biztosan érted.

(Szóval nem hájas, de nem kigyúrt, hanem tagbaszakadt, olyan "mackós")

2017. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Neked csak a szép nők tetszenek - most én vagyok hülye, hogy úgy gondolom, hogy ezzel mindenki így van? :-D legalábbis senki sem fogja azt mondani, hogy neki a csúnyák tetszenek. Viszont mindenkinek más a szép, ez egy relatív dolog. Ha azonban a topmodellek meg a filmszínésznők jelentik neked az álomnőt, akkor lehet, hogy túl nagyok az igényeid. Azért hajrá. Sosem tudhatod, melyik topmodellnek fogsz bejönni.
2018. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
A havi nettó 125000-rel van ott a gond elsősorban. Nem egy bombázót látni dagadt zsírdisznóval csak mert az tele van lóvéval.
2018. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ez mar megint ki lett emelve? :D olvasd el a tobbi ugxanilyen kerdesre a valaszt, mar ha azokat nem te irtad ki.
2018. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel hogy sok a trol válasz? Azt írta a Kérdező 178 cm és 81 kg. De vagy 10 en elkezdték a legundorítóbb kategóriába sorolni, mint egy 150 cm 140 kilóst! Átlag súlyhatárban lehet, mèg a macitól is messze van! Hol éltek? Vagy már tényleg a mai tini srác test az elvárt a felnőtt férfiaktól is? Mert ott oké sok a 180/60 kg de ők sem lesznek ilyenek 30 éves korukra.
2018. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

szereti magat a kis brumika...


brum brum...


az a valodi baj! anyuka macikaja!


LOL

2018. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!