Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit mackos srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit mackos srac vagyok nektek bejon ez holgyek?

Figyelt kérdés
25eves srac vagyok kicsit mackos,a barataim es a noverem szerint azert nem jon ossze mert nem vagyok vekony, vagy kigyurt kopasz bika! Szerintetek?

2016. szept. 6. 13:39
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
48%
Ha valakivel próbálkozol, es azt mondja hogy kevés a fizetésed. Akkor javítsd ki arra hogy naponta 125000 es akkor nem kover leszel hanem maci ;) és mond meg neki hogy csontokkal a kutyák játszanak és hagyd ott a ****ába... rossz helyen keresgèlsz
2016. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mackós, hanem disznós.
2016. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12 nem dagadt vagyok sportolok(persze hamar par kilo zsir az akkor igen)#11 ott keresgelek ahol olyan nok vannak akik tetszenek! Miert jonnek ossze szamomra nem szep nokkel? Annak aztan sok ertelme lenne... ;)
2016. szept. 6. 16:24
 14/28 anonim válasza:
Hát ha téged kövérnek mondanak a nők akkor az én férjem mi lenne a szemükben? 170cm 85 kg. És egyáltalán nem kövér. Erős testalkatú. Régen kung-fu edzésre járt.
2016. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
64%
kövér malac vagy.fogyále mekDonáld.
2016. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, és az összes megjegyzésedet sem, de hamar rájöttem hogy nem a testalkatoddal, és a fizetèseddel lehetett bajuk a nőknek. Sokkal inkàbb a viselkedésedsel. Ha valakit el tudsz bűvölni a szemèlyisègeddel nem a pènztàrcàdban fog kutakodni, sokkal izgalmasabb leszel számára te magad.

Valójában a csajok egy része imádja a mackós pasikat, nem egy baràtnőm van akinèl vékony fiú szóba sem jöhet. Viszont a nyavajgós ,pesszimista , férfiakat egy nő sem szereti. Sosem késő változni, hajrà!

2017. jan. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon bejönnek a mackós srácok, ők igazán szimpatikusak.
2017. jan. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Talán inkább az a baj,hogy összevissza beszélsz.

Néhány mondatodat egyszerűen nem értem. (persze lehet,hogy velem van a baj)


Én 187 cm vagyok és 115 kg szóval finoman szólva mackós, ráadásul biztonsági őrként dolgozom (top szakma). Volt dolgom néhány nővel és sosem faggattak a fizetésemet illetően és nem adtak dietetikai tanácsokat. (habár bármelyiket jogosan tehették volna) Máshol keresd a problémát, ne arra fogd a kudarcod, hogy mackós vagy vagy nem keresel jól.

Figyelj jobban oda, mi kell a nőknek és akkor több sikert érsz el!


39/F

2017. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

amilyen rettenetes a helyesírásod, a stílusod írásban... gondolom, szóban a kapanyél is kilóg a szádból.


emellett kövér és csóró vagy, egetverő igényekkel... egy főnyeremény vagy.

2017. jún. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

Én ismerkedtem neten. Nő vagyok. A pasik, akik nem jöttek be:

- negatív, pesszimista, önbizalomhiányosak

- igénytelenek (pl: egy régi, kinyúlt polóban jött el randira, a poló koszos volt, eredeti színe felismerhetetlen. Koszban hozzáillő viseltes farmer)

- anyucival élő, anyuci pénzén elősködő,munkanélküli, de munkát még véletlenük se keresek hozzáállással

- a magukról túl sokat gondolók, nagyzolósak (profilképükön napszemüvegben vannak, háttérben egy luxus márkajú, vagy annak gondolt kocsi - értsd: pl. Leharcolt bmw - esetleg díszítőelemként 1-2 dekoratív cicababa

- az ápolatlanok: zsíros haj, koszos kéz, elhanyagolt ruházat

- tény: akinek az adatlapjáról kiderült, hogy jóvak felettem áll anyagiakban, őt is ejtettem. A magam kategóriájaban kerestem. Nem a pasik autója érdekelt, hanem ők maguk.

Az írásod alapján elég éretlen tűnsz: te nem társat keresel még, hanem egy szép, dekoratív csajt. Nem is a saját kategóriádból keresel. Az ilyen típusú csajokat, akikre te hajtasz, a legegyszerűbb egy jó márkájú autóval megfogni. A normalis nőknek, akik társat keresnek, elég lesz a fizud, de meg fogják nézni az élethez való hozzáállásodat. És az éretlen.

2017. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!