Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit mackos srac vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit mackos srac vagyok nektek bejon ez holgyek?

Figyelt kérdés
25eves srac vagyok kicsit mackos,a barataim es a noverem szerint azert nem jon ossze mert nem vagyok vekony, vagy kigyurt kopasz bika! Szerintetek?

2016. szept. 6. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nagy társkeresési szakértő, de amíg szerinted a lányok akkor jönnek össze veled, ha kigyúrt bika vagy, akkor egy ideig még hagyjad a dolgot. 23/F
2016. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönnek a mackós srácok. De az is fontos, hogy milyen személyiség társul hozzá.
2016. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Az a baj, hogy sok kövér, tohonya pasi mondja azt, hogy ő mackós.

Ez kb. olyan, mint amikor egy 120 kilós tonnadonna mondja, hogy ő teltkarcsú.

2016. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátom 120-30 kilós, amerikai focizott, tehát elég izmos is és erre jön még a macipoci. Életemben nem kívántam ennyit senkire, mint őt. Rajongok azért, hogy nagydarab, erős, de közben puha is és jó érzés hozzá bújni. Persze az fontos, hogy a gyönyörű pofija és fantasztikus személyisége nélkül ez mit sem érne.
2016. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#2 akiknel probalkoztam nyiltan megmondtak,hogy az a baj,hogy nem vagyok vekony,es hogy keves a havi netto 125 000 ft fizetesem!
2016. szept. 6. 14:57
 6/28 A kérdező kommentje:
#3 igazabol en birkozo vagyok amator szinten nincsen kiallo hasam csak nem vagyok egy karcsu ferfi , meg nincs egy testepito jellegu profin kidolgozott testem! Dagi vagyok az teny van rajtam par kilo haj 178 cm hez 81kilo vagyok!
2016. szept. 6. 15:02
 7/28 A kérdező kommentje:
#1 Akiknel probalkoztam holgyek azt mondtak " ne hari de tul nagy vagy,es nincs onallo lakasod csak alberleted nincs fizetesed csak csopiznak neked egy minimalbernel kicsit tobb osszeget! Lehet az a baj,hogy nekem a szep nok jonnek be? :/ Volt mar par baratnom,de egyikbe sem lettem szerelmes,par honap utan vege is lett mert nem voltam boldog veluk,igaz ok teltkarcsu holgyek voltak! :(
2016. szept. 6. 15:08
 8/28 A kérdező kommentje:
#4 Amugy te csinos no vagy? Vagy inkabb teltebb holgy? :/
2016. szept. 6. 15:09
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, 178 centi, 86! kg, van rajtam izom, mert edzek, de nem vagyok szálkás. Az életben nem mondta így rám senki, hogy kövér vagyok. Voltam 115 is, na akkor kövér voltam, de most nem. Baromira kétlem, hogy egyből beszólnak, hogy 125 ezer a nettód, meg nincs saját lakásod. Első randin? :D Találkozáskor? Ennyire ne unatkozz már, hogy ilyen baromságokat találsz ki a nőkről légyszíves. Én se vagyok egy sikeres férfi a nőknél, de marhára nem emiatt, hanem mert nagyon lentről kellett felhozni az önbecsülésemet, és most kezdem csak bontogatni a szárnyakat. Viszont ha beszélgettem egy lánnyal, egyszer nem kérdezték meg, hogy mennyi a fizetésem,vagy, hogy van-e lakásom.
2016. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9 Jo volt olyan no aki nem kerdezte meg,meg van akinek tetszek is de ok nem csinos holgyek,nekem sajnos a csinos nok jonnek be.Igaz en altalaban olyan nokre hajtok akik magas elvarasuak! Nem tehetek errol,nekem csak a szep nok tetszenek.
2016. szept. 6. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!