Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miután megkérdez, hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megkérdez, hogy hogy vagyok, többet miért nem ir?

Figyelt kérdés

Van egy tag, februárban mondta, h tetszem neki. Nekem is tetszett, de aztán csk msn-en beszéltünk, és abba maradt a beszélgetés. Ha az utcán találkozunk, mosolyog és köszön, max megkérdezzük egymást, hogy vagy, hogy megy a suli.

Újjabban azt csinálja h ir msn-en ennyit h: szia, hogy vagy micsi...akk én erre válaszolok, és ő többet nem ir. Már többször előfordult, és nem tudom, mire véljem.

Most kezdődik ismét egy tanfolyam, ahol megismerkedtünk ezelőtt egy évvel. És nem szivesen megyek, és sztem nem is fogok, mert sztem ezt azért csinálja, hogy kiröhögjön. (Pedig egyáltalán nem ilyennek ismertem meg:( )


2008. okt. 1. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nem tud mit irni... Végülis msn, elég személytelen dolog, ennél többet én se tudnék szerintem irni egy ilyen ismerősnek.
2008. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!