Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miután valakivel nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután valakivel nem jött össze éreztél ilyet?

Figyelt kérdés
Olyat, hogy ennél a lánynál tuti, hogy nem találsz szebbet, aranyosabbat, kedvesebbet és hogy soha nem fogok tudni mást szeretni annyira, amennyire őt tudtam volna? 16f
2011. máj. 16. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiúval kapcsolatban igen. Viszonzatlanul szerettem 12évesen, 2évig. Azóta sem voltam szerelmes... 15/L
2011. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,ezt hívják szerelmi csalódásnak:( Viszont el fog múlni az érzés(idővel),bár hogyha mindennapi kapcsolatban vagy vele(pl. látod vagy beszéltek) akkor ez jelentősen megnyúlhat
2011. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaaaj velem is ez van ilyenkor nagyon rossz érzés...:S aztán ahogy visszagondolok az előző kapcsolatokra, akkor nevetek rajta, hogy mégis találtam jobbat..^^
2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
Nem szerethetted igazán, mert még nem ismerted meg. Hogyan is ismerhetted volna. Amit eddig láttál belőle, az nem ő volt, hanem az, amit te gondoltál róla. Ahhoz sok idő kell, hogy ez megváltozzon. Akkor majd mondhatod, hogy szeretted. Ez csak egy fellángolás volt. Ahogy jött, úgy fog jönni másnál is. Másfelől: ha nem jöttél össze vele, akkor azért annyira mégse jó neked ő. Nem illetek össze. Ha nem most, akkor máskor derült volna ki. Ennyi.
2011. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt:) Sőt, én az első szerelmemre még mindig úgy gondolok vissza, mint az eddigi legjobb pasira, akivel valaha találkoztam, mind külsőleg, mind belsőleg. Csak éppenséggel mi ketten nem illettünk össze -> éppen ezért azóta már volt olyan fiú, akit jobban szerettem, mint őt:)
2011. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már voltam így néhány csajjal......k*rvák.

Tönkreteszik az embert.

Meghal belül, minden idegesíti, habár nem az a problémája.

R*bancok....

2011. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!