Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a lány?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja beszélgetünk neten, de azért nem minden nap, nagy többségében ő ír nekem, én kicsit unalmasnak és még éretlennek találom, szűz még, barátja sem volt, ő az én városomban kollégista, de kedves, szép, csak ducibb típus, ami engem egyáltalán nem zavar.

Az elején azt mondta nem vagyok az esete, de most nagyon találkozni szeretne, így hogy a koli miatt egy helyben vagyunk. De nem értem miért, amikor olyan jókat azért nem is tudunk beszélgetni. Nem tűnik könnyűvérűnek, szexelni csak az igazival szeretne. Az elején úgy volt, hogy csak barátkozunk. Kérdeztem azóta mit szeretne pontosan, azt mondta, majd meglátjuk. A kinézetem átlagosnak mondható.

én 25/F, ő 17/L


2016. szept. 1. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az eset, akkor tekintsd ezt az első találkozást (ha megtörténik), sima baráti összefutásnak - a többi majd később elválik. Légy nyitott, nyugodt, őszinte (barátság szintjén, szóval nem mindent kidumálni, hanem amit mondasz az legyen igaz) és barátságos!
2016. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jókat mondtál, köszönöm szépen! Én is így gondoltam! :)

A korpárosítás nem furcsa esetleg?

Várok még válaszokat.

2016. szept. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!