Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek randizni. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek randizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző randim pocsékul sikerült...nagyon pocsékul, annyira h sírva jöttem haza a randi után..szal.. Most viszont van egy új fiú akivel szombaton lenne randim(első randi), de félek nagyon, hogy ugyanúgy fog végződni mint az előző, és összeomlok...Segítsetek ::(( [Ja, és nemtudjátok milyen idő lesz 24-én?:/]
2010. ápr. 20. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

metnet.hu


rugj be elötte, bár a radi így biztos nem lesz jó végzetű, de nem fogsz félni, az biztos;)


lallar.

2010. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Időjós nem vagyok, de talán meg kéne próbálnod, nem tragikusan felfogni ha egy randi nem jól sül el. Vedd úgy, hogy ismerkedsz, megismersz más embereket srácokat, gyakorolsz stb. Lesz még bőven lehetőséged arra hogy más pasikat is megismerj. Lazábban vedd.


Ha nem vagyok túl indiszkrét , mi volt az a nagy probléma, "trauma" a randin ami miatt elsírtad magad?

2010. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazad van..lazábban kéne vennem..Hat teljesen másra számitottam..azvolt h már mikor először meglátott, fintorgott -.-", és végig bunkó volt meg minden..nagyon feszült volt a légkör..a végén nyersen közölte h maradjunk barátok, de másnap egy levélben írta h azért volt ilyen mert már van barátnője(de azért velem randizott..ch), csak h teljesen lerázzon..Cinkes, és megalázó volt...teljesen nemis irtam le mindent...de ilyet nemakarom átélni még1x
2010. ápr. 20. 17:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazad van..lazábban kéne vennem..Hat teljesen másra számitottam..azvolt h már mikor először meglátott, fintorgott -.-", és végig bunkó volt meg minden..nagyon feszült volt a légkör..a végén nyersen közölte h maradjunk barátok, de másnap egy levélben írta h azért volt ilyen mert már van barátnője(de azért velem randizott..ch), csak h teljesen lerázzon..Cinkes, és megalázó volt...teljesen nemis irtam le mindent...de ilyet nemakarok átélni még1x
2010. ápr. 20. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz,akkor semmit.Ha végre randizni akarsz,akkor előtte talizz a barátnőiddel,és adjanak neked ők erőt.Ne pedig a gyk. adjon erőt.
2010. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!