Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randizni? Szeretem, de félek ő csak barátként tekint rám.19/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már nyár eleje óta tetszik. Nyáron az utolsó hétvégén csináltunk egy nagy bulit, ahol sikerült kicsit sokat innom és a lánynak is. Azon a bulin az ölembe ült, udvaroltam neki, buli után hazakísértem és egy gyors szájrapuszi is volt. Másnap megbeszéltük, hogy minden maradjon a régiben, maradjunk barátok.

Szombaton megint volt egy buli és én a 3-4. ital után megint elkezdtem udvarolni, bókolni, ölembe húztam, buli után hazakísértem. A buli közben egy csók is volt. Azóta nem beszéltünk, de nekem nagyon hiányzik. Szeretem őt.


2011. jan. 27. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyikkel nagyobb az esélyed, ha nem hívod el, vagy ha igen?
2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el! Ha elhívod, lehet hogy nemet mond... De ha nem hívod el hogy mondhatna igent??
2011. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hívd el, úgyis meg kell beszélnetek, hogy ez így mit jelent. lehet, h azért sem beszéltetek, mert ő is össze van zavarodva
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem hiába próbálkoznál. Ha azt mondta h maradjatok barátok, valszeg nem jössz be neki külsőre, úgy pedig esélytelen. A csókról pedig: az alkohol mindenkit megszépít.
2011. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!