Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretem a lányt, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a lányt, ő csak barátként szeret valószínűleg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg suliban a lányt (17/F). Suliban is tök sokat beszélünk meg msn-en is mindennap. Eddig minden jó is volt, tiszta baráti volt a kapcsolatunk.

Csak pár napja már folyton rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből, beleszerettem. Én nagyon szeretem, fontos mint barát IS, de én többet szeretnék. Írogatja néha, hogy szeret meg imád - de ez tuti csak barátilag gondolja, mert szokta mesélgetni hogy éppen melyik srác tetszik neki....


Mit tanácsoltok mit csináljak? Hogyan adjam a tudtára, hogy én többet is szeretnék tőle, mint szimpla barátság? Félek ha elmondom neki (és elutasít) akkor már nem fog szóbaállni velem/nem lesz ugyanolyan a kapcsolat mint azelőtt. Várom a tanácsokat:)


2011. jan. 25. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Barátok is dughatnak, szóval ez ne akadályozzon meg ebben!
2011. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja, lehet te is tetszel neki, de egy lány kezdeményezzen? Lehet csak arra vár, hogy mondj valamit neki, valami konkrétat!

Nem veszthetsz semmit, csak bátran ostromold!

2011. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sündi válasza:
74%

beszéld meg vele. Elgondolkoztál rajta,tetszik,stb,de nem akarod,hogy a barátságotok rovására menjen.

Ha nemet mond,nem vesztesz el egy barátot. Ha igent,nyersz egy barátnőt.

2011. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben voltam/vagyok, csak itt én vagyok a lány (és a szerelmes). Hidd el, nekem sokkal nehezebb volt, sőt,... még pofára is estem. Azt tanácsolom, tisztázzátok minél hamarabb, mert ha még jobban belebonyolódsz, csak rosszabb lesz. És reméljük, a ti történetetek jól végződik :) Hajrá.
2011. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor pár napon belül el is fogom mondani neki mit érzek, majd próbálom úgy irányítani a beszélgetéseket, hogy olyan témában legyünk ahol ez előhozható :)


Ha ő is így érez akkor szuper. Ha nem és az miatt, mert elmondtam mit érzek és - ha nem is rövidtávon, hanem - hosszútávon megromlik a barátságunk, akkor az nemis volt igazi barátság.

2011. jan. 26. 07:27
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Sztem esélytelen. Akkor kerülsz egy lánynál a barát kategóriába, ha külsőre nem tetszel neki, márpedig a lányoknak az a legfontosabb. Ne próbáld meg, csak tönkretennéd a barátságot!
2011. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

8.49-es!

Az előtted válaszoló vagyok. Nagyon úgy tűnik, hogy én vagyok a kivétel, hiszen én úgy szerettem bele ebbe a fiúba, hogy nagyon jó barátok lettünk, és előtte SOHA eszembe se jutott volna, hogy nekem akárcsak tetsszen is. Soha nem jött be, viccelődtek is vele, hogy majd biztos összejövünk, én pedig nevettem, mert abszolút nem gondoltam, hogy valaha másként fogok rá nézni. És tessék.. Megszerettem a lelkét, és azóta ő a legszebb pasi nekem a világon. :) (Sajnos.) Szóval nem a külső a legfontosabb!

De hát van az a mondás, hogy a kivétel erősíti a szabályt.. :)

2011. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó, akkor kb. 1 millió esetből 1x előfordulhat :)
2011. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

08:49

Egyáltalán nem úgy indult az egész, hogy én most belé fogok szeretni. Igazából ő a legjobb barátnője a lánynak aki egy időben nagyon bejött (külsőleg) de amint megismertem jobban kijött, hogy egyáltalán nem nekem való...

Köözben alakult Vele is, mert minden nap beszéltünk, nagyon jóba lettünk és belsőleg ő az aki nekem való és tényleg rengeteg mindenben hasonlítunk.


Ez az egész nagyon másnak indult, mint ami most - legalábbis részemről. Nem tehetek róla, hogy beleszerettem. Barátságát se szeretném elveszíteni, mégha nemleges is a válasz, de mindenképpen el kell mondanom akármi is lesz belőle:)

2011. jan. 26. 16:56
 10/10 anonim válasza:
08:49es! Kössz a biztatást :D Pont ilyen helyzetbe vagyok én is, jól esett a komid :D :D
2013. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!