Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek randizni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek randizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy többnyire msnen ismerkedek és amikor randira kerülne sor bepánikolok,gyomoridegem lesz, nem tudok aludni mert félek.Félek attól,hogy nem fogok tetszeni a srácnak , attól,hogy nem lesz közös témánk csak a nagy kinos csend meg ilyenek. E miatt már több srácot is visszautasitottam.Mit tegyek,hogy kigyógyuljak?
2010. szept. 22. 21:42
1 2
 1/14 Funktasztikus ***** válasza:
100%
háth ha igy álsz hozá akkor sose lesz senkid..gondolj arra mint ha egy régi ismivel találkoznál
2010. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A legkézenfekvőbb megoldás, mindig a leg célra vezetőbb. MENJ EL RANDIRA! ezt CSAK úgy fogod megszokni....


vagy... halj meg szűzként.

2010. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem nem msn-en kéne kezdeni, hanem élőben és akkor rögtön kiderül, hogy van-e téma, bár ha ideges típus vagy nehéz lesz élőben kezdeményezni. De jobb mintha msn-en már kötődsz az emberhez, de kiderül élőbe, hogy nem megy.
2010. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes izgulás, mindenki izgul előtte... Még a legjobb pasi/csaj is;) Elmész és ha tényleg jól érzed magad vele akkor sok boldogságot:)

Fogd fel úgy hogy ha nem tetszel neki akkor így járt, keressen olyat aki tetszik neki, te meg olyat aki szeret és megbecsül:)

2010. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok

szerintem szánd rá magad menj el a randira. utána már nem fogsz ilyeneken görcsölni,. mindig meg kell tenni az első lépést, aztán hidd el, hogy minden könnyebb. csak egy kicsit erőltesed meg magad én szurkolok neked:)

és ha beáll az a kínos csend, akkor kezdj el bármiről beszélgetni ami eszedbe jut, vagy amit látsz. mindegy mi, csak mondj valamit aztán kialakul egy téma amiről tudtok beszélgetni.

és még amit tudok tanácsolni az az, hogy ne úgy tekints a fiúra ,mint akivel járni fogtok vagy,hogy bejössz -e neki. tekints rá úgy, mintha egy régi és közeli barátoddal beszélgetnél. :) és könnyebb lesz a társalgás is.

eleinte természetes, hogy ilyenektől félsz, de nem szabad, hogy ezek korlátozzanak minket. úgyhogy tedd meg az első lépést ne szalaszd el a lehetőségeket!:)

sok sikert

2010. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a beteg? Én nem vélek a randitól, legyen az bérkivel.
2010. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dettó ebben a helyzetben vagyok..=/ Életem első randiját elrontottam,hogy nem tudtam mit csináljak... Mert én előre megtervezem a dolgokat erre meg... Hát tovább nem részletezem:S
2010. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:D ugy beszélj vele mint ha msn en lennél :D képzeld azt
2010. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vigyél egy laptopot és írásban kommunikáljatok egymással.
2010. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már msn-en szervezed a randit, akkor használjatok webkamerát, abból is kiderül egy csomó minden.
2010. szept. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!