Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos! Meg komolyodhat? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Meg komolyodhat? Ha van 1 22éves fiú akinek sok csaja volt ez elmúlt időben, al lehetséges hogy szeretne mostanába kicsit komolyabb lenni!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Megeshet, igen. Viszont:

Nem akarok általánosítani, mert nem mindenkire igaz, de kutyából nem lesz szalonna.

2010. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ember csak nagyon ritka esetekben _akar_ komolyabb lenni. Idővel bekövetkeznek gondolkozásbeli változások, de azok nem hirtelen történnek. (Kivétel, ha valami trauma éri, ami miatt kicsit átértékeli az életvitelét.)
2010. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is így hittem,de nagyon rábsztam!:S csak ő már 26 éves volt
2010. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sok csalódás komolyítja meg az embert és kezdi értékelni a biztos, nyugodt párkapcsolatot
2010. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

de vannak pasik, akik még 40 évesen sem akarnak házasdodni, meg gyereket

állítólag ha valamit tudni akarsz a másikról, nézd meg a családi hátterét, mert tudattalan mindenki hasonló életet próbál magának, mert amibe születtünk, valahol az kihat a gondolkodásra, jellemre

2010. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én párom az élő példa a változásra!

Huszas évei felé járva rengeteg lánnyal volt, többek közt velem is, de senkivel nem gondolta komolyan... Én szerelmes voltam belé, de miután láttam, hogy mennyire komolytalan ilyen téren letettem a gondolatról, hogy újra összejőjjünk. Eltelt pár hónap és udvarolni kezdett... és komolyan gondolta :) Két és fél éve vagyunk együtt, megkérte a kezem, és nagyon boldogak vagyunk :)

2010. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj,ez attól függ,mennyire tombolta,élte már ki magát,meg hogy milyen az a apszeméylisége.Ha soha nem szeretné magát lekötni,akkor előfordulhat,hogy még 30 évesen sem fog megkomolyodni.Az is elképzelhető,hogy még pár hónapig,vagy évig éli világát,és utána megnyugszik.

Minden esetre beszélned kell Vele,tisztáznod kell Vele,mit érzel iránta,aztán döntsön.Néma gyereknek anyja sem érti a szavát!Egy próbát megérne.Aztán meglátnád,mennyire vesz komolyan.Ha csak szórakozik,éld Te is világodat tovább.Lehet,hogy találkozol egy Nála komolyabbal.

2010. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, régen partyztam, megcsaltam lányokat, meg minden, de mostmár szeretnék komolyabb kapcsolatot is..:D
2010. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!