Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el hogy szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy szeretem MSN-en keresztül?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és elszeretném mondani neki egyenlőre nagyon kedvelem de ebből még lehet én részemről még sokkal több is ha ő is szeretné!


Sajnos keveset találkozunk de MSN-en jókat szoktunk beszélgetni és gondoltam itt leírom neki!


Először valahogy fel kellene vezetni és megkérdezni hogy van-e valaki akivel "kavar" mostanában és utána valahogy szavakba önteni hogy nagyon aranyos lány és egyre jobban kedvelem és vele lenni is jó ha még csak MSN-en keresztül beszélek vele akkor is jó vele.


Ebben kérdek valami tanácsot hogy is mondjam vagy mit is mondjak.


2008. szept. 30. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

egyet tudok ne ugy hogy:

te:-mi a helyzet

ő:-semmi.-ott?

te:-semmi

te:-mindig teccettél nekemnem akarsz eljönni velem buliba?


személyesen jobb

2008. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem is így gondoltam!


Megpróbálok talizni vele de egyszerűen sosem tud összejönni!


ezért gondoltam hogy MSN-en mondom neki hogy kedvelem és nem közömbös a számomra!


Csak nem tudom hogy ezért írtam ide hátha valaki tudna segíteni!

2008. szept. 30. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nagyon éretlen dolog interneten, telefonon keresztül szerelmet vallani. Állj elé, és vállald az érzéseidet, akárhogy is érez, ezt ő is értékelni fogja.
2008. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is mindenképpen légy biztos h ráér, és tudtok beszélni, mert ha épp belekezdesz és mondja h sietnie kell az úgy rossz. szerintem nem feltétlenül kell megkérdezned h van e valakije, esetleg máshonnan is kideríthetnéd, iwiw vagy vmi, mert ha csak kavar vki az sztem nem érdekes. de ha belekezdesz meg minden és elmondod neki szólni fog ha van vkije. kezdetben süss el mondatokat, hogy "olyan jó vele beszélni", meg "jól érzed magad ha beszéltek, és hogy

találkozhatnátok", mert tényleg legjobb lenne személyesen. vagy hívd el randira kerek perec. amikor már nagyon benne vagytok a beszélgetésbe, akkor bökd ki, hogy mit szólna, ha elmennétek egyik nap ide meg oda, találd ki, és utána hogy kedves lánynak tartod stb.

2008. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így: szeretlek téged
2008. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mond, amikor találkoztok.
2008. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Maximálisan egyetértek hogy személyesen kell de sehogy sem tudunk talizni én még ilyet nem értem komolyan mondom de egyenlőre azt mondanám neki hogy nem is szerelem hanem kedvelem mert aranyos meg jó vele beszélni meg ilyesmik de azért több mint barátság szerintem kezdek belé esni!
2008. okt. 1. 16:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hali. Hat ha hiszed ha nem, en is PONT igy vagyok, csak en epp egy lany fomrajaban. Eszmeletlenul tetszik a srac, de sose jon ossze, hogy talalkozzunk, mindig csak MSN-en beszelgetunk. Nemtudom minek nem hiv mar ki valahova, vagy valami, mert ugyveszem eszre, hogy tetszem neki, de nemtudom biztosan, en meg kicsit szegyenlos is vagyok, ugyhogy nem igazan tartom joo otletnek, hogy en hivjam el ot valahova.

Amugy meg, ha a csaj heleybe lennek, (marmint most is ezeket a jeleket varom...turelmesen), nagyon szeretnem ha irna, hogy milyen joo velem beszelgetni, vagy ha megdicserne a kepmeimet amit mondjuk myVipen tettem ki, vagy iwiw-en. Szeretem azt is, ha (megha hulyesegbol is), de mondana, hogy majd menjunk el, tanitson meg pl. biliardozni, bowlingozni, vagy barmi hasonlo.

Ha ugyveszed eszre, hogy ha lanynak tetszenek mikor ezeket a dolgokat mondod, es o is tegyuk fel a biliardozasba benne lenne, akkor szerintem semmikepp ne mond, hogy szerelmes vagy bele, kezd ugy, hogy kedveled es, hogy jolenne ha elmennetek meginni egy uditot. Vagy egy vasarnap delutan, ha szep ido van, nincs e kedve seatlni veled egyet.

Valahogy igy csinald, en biztos orulnek neki, ha a srac nekem ilyesmiket irna.

Amugy majd irj, hogy sikerult. :)

2008. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond azt neki, hogy kedveled, és különlegesnek tartod. Akkor érezni fogja, hogy többet jelent neked, de mégsem ömlengtél a világhálón keresztül. A többit majd élőben, ha az előbbire jól reagál.
2008. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
linkeld be ezt az oldalt:)
2010. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!