Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyannal, aki pszichi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, aki pszichiáterhez jár?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 23:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Aki pszichiáterhez jár,az nem súlyos beteg.A súlyos pszichózisban szenvedőknek nincs betegségtudatuk.Ha azt mondod neki,hogy beteg,nekedmegy,és egy őrülttel esélytelen a küzdelem.
2016. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én sohasem hívtam magamat betegnek emiatt. Én úgy gondolom, hogy ez csak egy probléma. Ha valaki meg betegnek nevez, akkor nem ugrok a torkának, hanem addig magyarázom neki az elméletemet, ameddig azt el nem fogadja. (A dokim és a kórházban lévő ápolók egy része könnyen és hamar megértette.) Mostmár csak az nevez úgy, aki még nem igazán ismer. ;)
2016. aug. 25. 00:14
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekes amit írtál!


Ha egy ember azt állította néhány éve,hogy ő Bonaparte Napoleon,őrültnek mondták.

Ha ma azt állítja valaki,hogy Bonaparte Napoleon reinkarnációja, sokan helyeslően bólogatnak,majd együtt elmondanak néhány Hare Krisnát.

2016. aug. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ha antidepresszánson és nyugtatón él, emellett betegnek címkézi magát: nem hiszem.


pszichológushoz én is járok.

2016. aug. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Fontos kérdés, hogy miért jár orvoshoz(ha általánosítod a kérdést és nem magadra vonatkoztatod).

Nem ismerem a te betegségedet, vagy nevezzük inkább állapotodnak, így arról nem írnék.


Azonban én nem tudnék együtt élni egy dühkezelési problémával szenvedővel, vagy olyannal aki gyorsan és kis dolgokon felhúzza magát, esetlegesen a munkahelyi stresszt otthon vagy rajtam vezetné le.

Valamint a szélsőségeket se vállalnám be pl az önpusztító magatartást(kar-comb vágás, hajtépés stb.). Bár állítólag egy jó kapcsolat kizökkenti ebből az embereket és abbahagyják az önpusztítást, nem szeretnék egy jó kis vita után arra eszmélni, hogy a párom kifordult hússal, vérben ázik :/


ui:ez csak az én saját, egyéni véleményem

2016. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!