Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagydumás pasinak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagydumás pasinak tényleg tetszhet egy félénk lány?

Figyelt kérdés

A srác 19 éves és nemrég szakított a csajával akivel 2 évig volt együtt...állítólag a pasi nagydumás és csajozós is ha nincs barátnője:S


Igazából nem tudom, hogy mit akarhat tőlem, hiszen én visszahúzódó és félénk vagyok idegen pasikkal szemben...Mégis olyanokat mondott, hogy elege van a nagydumás csajokból és olyan lányt akar, akibe meg tud bízni.

Másnap azonban már azt mondta hogy időre van szüksége mert nem tudja mit akar...


Akkor amiket mondott mind hazugság volt?


Szóval: lehetséges hogy egy nagydumás, csajozós, kissé beképzelt pasinak (akinek az előző barátnője is ilyen volt) megtetszedjen egy félénk lány és komolyan gondolhatta hogy már nem vonzóak számára a nagydumás csajok?

Vagy csak játszik velem?


Előre is köszi a válaszokat...


2010. ápr. 19. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ellentétek (néha) vonzák egymást.:)
2010. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért, de siettem és sajnos utólag nem tudom javítani.


Egyébként annyit fűznék hozzá hogy 18 éves vagyok.

2010. ápr. 19. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig a barátnőjét szereti és idő kell neki hogy elfelejtse, lehet korai lenne még meg azt is mondhatja hogy nem akar megint csalódni. Egyébként meg amit a címben kérdezel: miért ne történhetne meg?
2010. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csalódott a barátnőjében,aki nagydumás,beképzelt volt és elege lett az ilyen lányokból.Szóval simán lehet,hogy tényleg bejössz neki,mert Te más vagy,nem vagy beképzelt stb. és megtudna bízni benned.

De ha most szakítottak,akkor friss a seb és idő kell,amíg feldolgozza ezt az egészet.Talán ezért mondta,hogy időre van szüksége.

15/L

2010. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kicsit visszahúzódobb tipus vagyok és a visszahúzódó lányokat jobban kedvelem ugyanis aki "túlzottan pörög" azzal nemtudom felvenni a ritmust és az idővel csak megbosszulja magát.
2010. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18/f lehagytam:D
2010. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki, és csak azért mond ilyeneket, mert, tudja, hogy Te ilyen vagy. Egyszerűen csak imponálni akar neked :)
2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!