Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tart engem minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tart engem minden lány csajozós nagydumás típusnak?

Figyelt kérdés

Szemüveges hordok, kék a szemem, 179 cm magas vagyok, és vékony testalkatú és még félénk is vagyok (nem tudom, hogy mitől).

Nem vagyok rocker, se rapper.

De amikor találkozok hármas lánycsoporttal, akkor mindig csalódást látok az arcukon, "hogy engem egészen máshogy képzeltek", és ez nem kicsit rosszul esik.

Egyik haverom egyszer bemutatott egy lánynak, gonodlom előtte jól beetette, és miután találkoztunk, olyan csalódott volt, de nagyon és még két szót se szólt hozzám.

Meg se szólalok, meg nem kelletem magam, nem akarok soha a középpontban lenni, és még is az az első benyomásuk, nagydumás csajózó gép vagyok.


16F


2011. ápr. 11. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így mondták, hogy nagydumás csajozósnak tartanak? Mert ha csak a csalódottságot látod az arcukon, lehet, hogy más az oka...
2011. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!