Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok, hölgyek férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hölgyek férfiak! Netes ismerkedés után milyen az "ideállis randi?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idő utàn randizik? Inkàbb gyorsan személyesen talàlkoztok vagy inkàbb szeretitek kiismerni?

Mennyi ideig tart? Mennyi csend fér bele? Mi az ideállis program? Hàztòl házig vinni kicsuval vagy elsőn nem kell tudni hol laksz (hölgyek esetén) ha haza viheted/kisérheted az màr jò jel? Csillogjon villigjin kivűl belűl az autò? Pasi vagy mindenki magának fizet? Csòk kötelező hogy ideállis legyen?

Tudom nem lehet àltalánosìtani, de miòta sajàt autòm van egy bizonyos részig hasonlò a forgatòkönyv azt hiszem minden ok de felsülök...Kommentben majd mesélek... Mindenki véleménye érdekel de mivel 30vagyok korosztàlyomé ill korom beliekkel randizòké plàne..



2016. aug. 14. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Olyan aranysárgás őszi napsütéses, miközben mindenfelé lehullotz sárga-barna-zöldes levelek vannak a földön, nincs már meleg, de még hideg sem (max este egy pulcsi) és kiülni egy padra valami olyan helyen ami egyszerre kihalt de mégis élettel teli.


Kár, hogy kb. senkinek nem ez, úgyhogy takarodhatok. Mázli, hogy mégis sikerült egyszer átélni, igaz csak én idealizáltam túl. Nem illek én ebbe a világba.

2016. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsànat de kijelzőm törött o i betűk helyén
2016. aug. 14. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

ha neten tudunk beszélgetni (értsd: kb folyamatosan, minden nap, amikor ébren vagyunk - persze csak chaten, hogy mással is tudjunk foglalkozni) akkor olyan 1-2 hét után lehet randizni.


én nem szeretném hogy hazakísérjen, régen jó ötletnek tartottam, de most nem engedném. tehát hazavinni se kell, meg ha nem extra helyre megyünk akkor azért budapesten tömegközlekedni is lehet randi után.


viszont a csókot 'igénylem' :) szerintem az a jó ha a randi végén van, elköszönésképp.


22L

2016. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

#3


Szerintem ez túl sok... Elsőre csók? Ez így túl gyors, és elmarad az izgalom.

2016. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
#4 eddig 2 'normális' randim volt, és 2 hosszabb kapcsolatom... akkor bejött :D lehet most máshogy csinálnám, nem tudom, ezek eddigi tapasztalatok.
2016. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátommal Facebookon kezdtünk el beszélgetni, szóval ezt netes ismerkedésnek tekintem. Tudtam ki ő, mert már 4 éve ismerősök voltunk, szóval kb. 2 nap beszélgetés után találkoztunk de alapból szerettem előtte ha minimum 1 hétig beszéltem egy fiúval. Majdnem 12 órát együtt voltunk az első randin, mert agglomerációban lakik és megvártam vele az első buszt. Nem volt akkor még jogsija, szóval kijelöltünk egy találkahelyet, de alapból idegen srác kocsijába én nem ülnék be. Nagyon romantikus volt, hogy gyalog kísért haza. A randin ragaszkodott hozzá, hogy ő fizet, de alapból hozott magával egy fincsi bort. Azt elszürcsölgettük a naplemente mellett és egyáltalán nem volt kínos csend, egyfolytában beszélgettünk, hülyültünk, azonnal fellobbant közöttünk a szikra, első randi után egymásba is bolondultunk. :) Nekem nagyon ideális volt, hogy az első randin már csókolóztunk, de én vetettem fel, ő kicsit félénkebb volt ilyen téren.

(Szerintem az autó nem túl fontos egy randin. Meg amúgy sem.)

2016. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már nem randizom, de amikor ezt tettem változó volt. 1 esetet kivéve 2 hét és több hónap net között volt az első személyes találkozás a megismert férfiakkal.

Fiatalabb koromban (tizenévesen) húztam 1-2-3 hónapig. Idősebben már átlag 2-3 hét volt. Szerettem picit megismerni a srácokat neten, mert volt rá példa, nem is egyszer, hogy így derült ki, hogy nem érdemes személyesen találkoznom vele. Hamar kiderült pár nap netes ismerkedésből a válaszai alapján, hogy nem akarok semmit az illetőtől.

Nem akartam az első pár alkalommal, hogy az adott személy hazakísérjen. 1 ember hozott haza a randik után kocsival, de nem a ház előtt állt meg, én kértem meg rá. Megvártam míg elmegy, nem akartam, hogy tudja pontosan hol lakom. De 2 férfin kívűl nem is akart senki hazakísérni amúgy sem.


Egyszer volt, hogy én fizettem, a többi randin a férfi fizetett az első találkozásnál. Őszintén szólva , aki nem csókolt meg azzal nem is volt második randi. Én ezt úgy értékeltem, hogy nem érdeklődik irántam, mégsem jövök be neki, nem akar semmit, ezért nem is kerestem többet az illetőt.

A tökéletes randi a férjemmel volt:) 2,5 hét után találkoztunk először, beszélgetés, mozi, fagyizás, majd séta a szigeten és közben mégtöbb beszélgetés. 12 óra együtt! Az első csók, már a mozi előtt elcsattant:)


Mennyi ideig tart az ideális randi? Attól függ, hogy érzed magad. Ha rosszul, nem passzoltok, sok a kínos csend, akkor 2 óra is rengeteg, ha jól, akkor 12 óra is elrepül, és már csak azt veszed észre, hogy tök sötét van (pedig reggel 10-kor találkoztatok), a vonatállomáson búcsúzkodtok, de nem tudtok elszakadni egymástól, ezért egy darabig még veled utazik az illető, mert az a 10 perc is sokat számít:)

2016. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!