Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig van értelme 'küzdeni'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme 'küzdeni' egy nőért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akivel volt két randim. Az első az egy kis lazább dolog volt, sétálgatás, beszélgetés ismerkedés. Második alkalommal találkoztunk este 9kor, reggel 4ig együtt voltunk. Nagyon jól éreztem magam, és ahogy láttam ő is. Kézemfogva sétálgatás, összebújás stb.. Teljesen jól ment a dolog. Amikor kitettem egy félig-meddig szájrapuszival zárt, ezzel a tipikus agyhúzóssal. Kérdezte, hogy mikor találkozunk legközelebb, meg is beszéltük hogy a következő héten. Ennek egy hónapja volt. És amikor kerestem legközelebb, akkor olyan hideg volt velem, mint egy nagyon jó félédes pezsgő. Egyszerűen nem tudunk találkozni. Lebeszéljük megígéri de mindig lemondja végül. Amikor kérdezem akkor azt mondja hogy szivesen találkozna hogy örül stb, de nem jön el velem sehova. Alapból érzem, hogy jó lennék nála, de kezdem nagyon unni ezt a helyzetet. Hogyan tovább? Kérjek még randit hátha vagy hagyjam az ilyet? Ki mit tenne?

24/F



2016. aug. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet közbe jött valaki. Aki nagyon vágyik a társaságodra az nem vár hetekig.
2016. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
hagyd a 3,14csába
2016. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el,de mar reg rossz ha te akarsz kuzdeni a nők kegyeiert.
2016. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Tűnj el 2 napra, v mondd le te a következőt, ne legyél flegma, csak "ne érj rá". Figyeld meg, futni fog utánad.
2016. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semeddig.

Hagyd a fenébe!

2016. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elöttem írokra!! Lehet közbe jött neki valami komoly dolog és nem meri elmondani..Ha szereted és komolyam gondolod vele akkor igenis küzdj érte!Attól h 1-2nemjon össze még összejöhet ne add fel.Mutasd felé h szereted,és komolyanis gondolod vele.:)

21/L

2016. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát én szeretem tisztázni a dolgokat, szerintem neked is ezt kellene tenned. Megbeszélni, hogy akkor most mi van, feleslegesen ne pazarold rá az idődet, mert a végén csak rosszabbul fogod magad érezni. Gondolom te se szereted, ha húzzák az agyadat, akármennyire is ott van mindig a remény.
2016. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat!
2016. aug. 8. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!