Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem érzi a lány randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi a lány randi után, hogy nem érdeklem őt?

Figyelt kérdés

netes megismerkedés, ő írt rám (!) először. Sokat beszélgettünk, még ő is hozta fel a strandos találkozó lehetőségét.


Igazából az első perctől nem tűnt olyan hú de nagyon feldobottnak, de jól éreztük magunkat. Igazából alig kereste a szemkontaktust, gyakran nézett a távolba, gondolkodva, mintha "nem itt lenne". Mindenesetre sok dolgot engedett, engedte hogy bekenjem hátulról, hogy a derekán aludjak, hogy vizben felkapjam, megpörgessem.


Viszont azt mondta, nem kérdeztem túl sok dolgot. Mintha nem rá lettem volna kíváncsi.... érti hogy nem vagyok egy beszédes ember, de ez így nekem akkoris furcsa. Szimpatikus vagyok neki és aranyos, de nem fogtam meg. Nincs elragadtatva.


Azért ad még lehetőséget, de nem tudom miért van ez most igy. Amúgy tényleg inkább a tettek embere vagyok, mint a szavaké, de én igenis kérdezgettem, beszéltem vele, már ahogy két "idegen" tud. Mit csináljak még?


2016. aug. 11. 16:54
 1/3 A kérdező kommentje:
+ igy nem tudja annyira elengedni magát. És ha nem érzi a helyzetet a magáénak, akkor nem tud a másik szemébe folyamatosan nézni
2016. aug. 11. 16:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg élni a lehetőségekkel, ha még tényleg ad. A legtöbb nő sajnos első benyomás alapján ítél, úgyhogy ha rossz napot fogsz ki, elvágnak, független attól, hogy valójában mire vagy képes. Ez még a jobbik eset, a rosszabb az, ha már az első esély előtt eldöntik, hogy nem adnak esélyt. Ha tényleg a tettek embere vagy, akkor következő alkalommal próbálj beleadni mindent, nyűgözd le, így talán ki tudsz lépni a hamis első benyomás alól. Mondjuk a strandos első randi nem volt igazán jó döntés, én általában úgy szoktam, hogy első randi inkább egy beszélgetős, ismerkedős randi, erre jó mondjuk egy teázás stb. Aztán másodiknak már lehet kicsit kevésbé beszélgetős és inkább mozgalmasabb randi, ez akár egy korcsolyázás, bowling és hasonlók. Strandot talán már inkább harmadik randira tenném, mert ott tényleg nem a beszélgetésen van a hangsúly, ott már elég sok mindent tudtok egymásról és nagyon könnyen lehet eszkalálni, játékosra inni a dolgot, ekkor már szinte megszokott, megszokja az érintésedet, bizalmába is fogad, úgyhogy ha előtte nem történt meg, akkor itt már simán elcsattanhat a csók is. Persze ez csak egy példa, lényeg hogy próbálj élni a lehetőségekkel ha tényleg érdekel a csaj. Ha pedig úgy látod, hogy csak húzza az agyad, akkor nyugodtan hagyd rá, nem ér annyit.
2016. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

két ember kell egy párkapcsolathoz. jelenleg olyan, mintha kettőtök közül egyik sem akarná... :D így teljesen lehetetlenség bármire is jutni :D


talán érdemes lenne kis alkoholt vinni a dologba, hogy feloldódjatok :)


humor, és nyitott kérdések fontosak (nem 1 szóval megválaszolható,kifejtős)

2016. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!