Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény? Én vagyok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Én vagyok túl bonyolult? N

Figyelt kérdés

Tehát. Neten megismerkedtem egy sráccal. Sokáig beszélgettünk, ő már nagyon szeretett is volna találkozni. Én vaciláltam. Az oka az, hogy bizonyos okoknál fogva irritált engem. De kifejtem röviden: Az elején tényleg minden rendben volt. Aztán észrevettem, hogy túlérzékeny. Nem érti a viccet. Félreérti a dolgokat. Semmiségeken besértődik, duzzog, hisztizik. Engem ez lefáraszt. Barátnőnek/barátnak sem szeretem az ilyen tipusú embereket, nemhogy páromnak... Viszont alapjáraton rendes volt, csak úgy vettem észre, inkább fontos az neki, hogy egy lány jó háziasszony legyen, mint bármi más. Konyhatündért keres... Én házias vagyok, bár mindent én sem tudok elkészíteni. Volt, hogu említettem is neki, hogy ezt és ezt nem tudom megcsinálni, mire levettem, hogy neki ez nem tetszik, elvárja, hogy el lány megtudja csinálni azokat az ételeket, amiket szeret. Na most! Kapcsolatban el is készítem, próbálok a párom kedvébem járni. De ő nem az

Mégis sokszor úgy éreztem, hogy egy h_lye tesztet töltögetek, miközbem beszélgetünk. A legutóbbi beszélgetésünk alkalmával direkt megjegyeztem ezt+azt, ami tudtam, hogy neki nem tetszik majd. Főzésről volt szó, illetve arról, hogy én nem akarok csak háziasszony lenni. Szeretnék dolgozni, nem otthon ülni és egész nap sütni/főzni/mosni. Jó, persze főzni főznék, a család nem éhezne. De nekem nem életcélom egész nap ezt csinálni, független attól, hogy tegyük fel a párom eleget keresne, nem kellene nekem is dolgozni. Úgy vettem észre, hogy nem nagyon szereti azt, ha egy nő erős, vannak konkrét elképzelései. Ha érzi, hogy valamit erőteljesen kijelentek, érzem, hogy a hangja elváltozik, akadozik, jön a néma csend, aztán a menekülés.


Na szóval... 2 hétig nem jelentkezett. Pont egy ilyen súrlódásos beszélgetés volt az utolsó. Most rám írt, mintha misem történt volna, kérdezvén: mikor lesz tali? 2 hétig mit csinált?


2016. aug. 3. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hagyd a pi csába,inkább gyere főzzünk együtt valamit.mennyi idős vagy?
2016. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!