Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy csalódásom majd rá két hónapra a jó isten utamba vezetett egyszerre egy napon két aranyos férfit is.. Én a csalodasom után nem tudtam dönteni mindkettővel randiztam, majd az egyik komolyabbnak tűnt úgy döntöttem vele maradok. A másik fura volt így hát nem foglalkoztam vele csak aztán ő besertodott.Foglalkoztatott hogy igazából ő alig foglalkozott velem miért sértődött be emiatt... Aztán részegen hivogatott engem hogy ő beszélni akar velem bele mentem elmondta h nagyon megkedvelt és nem akarja hogy elhaggyam. Másnap írt facebookon is nekem de ő erre nem emlékezett amiket mondott..kezdtem azt érezni hogy nekem mégis ő kell. Később közbe jött még egy probléma 20 éves vagyok és a szüleimmel élek. Anyum nagyon beleszól az életembe. Nem akarta hogy ezzel a férfival legyek.. megfenyegette majd a pasi letiltott emiatt engem. Ezután eltelt egy hónap feloldott majd újra el kezdtünk beszélgetni...megegyeztünk hogy barátok maradunk találkoztunk ismét titokban barátként...egész helyzet fura volt találkoztunk és nyomult rám én mondtam neki hogy nem keresek kalandokat ő mondta h nem azért hívott ki ne mondjak hülyeségeket mert erdeklem..ez két napja volt azóta facebookon is folyamatosan irkalt és ma megint látni akar csak bizonytalan vagyok. Annyi minden közbe tesz ebbe az egészbe és én hiába megszerettem próbálok mindent az időre hagyni és elrejteni az erzeseim.. Hátha ő közöl velem valamit is... Szerintetek jó ötlet várni? Vagy haggyam?

2015. jún. 27. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon bonyolult szituáció.Szerintem ne foglalkozz vele hogy ki mit mondd, nem a szülő véleménye az elsődleges, persze ő tapasztalt és segíteni akar, de lehet h csak megítéli elsőre a srácot és nem olyan( a szülők szeretik az ördögöt a falra festeni).A legfontosabb amit Te érzel, és azt válaszd amerre a szíved húz ennyi :)
2015. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!