Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lép előrébb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép előrébb?

Figyelt kérdés

van egy fiú,15 éves és már vagy tavaj november óta nagyon jóba vagyunk.de mind csak neten beszélünk.suliba max annyi van,hogy "szia". van,hogy észre sem vesz (vagy nem akar),mert hogy alacsonyabb vagyok nála.ez hü..eség szerintem.karácsonykor azt mondta,hogy bejövök neki,tudta,hogy nekem is bejön,mégse hívott el sehova.csak tovább neten beszéltünk.de ott tényleg nagyon jól elvoltunk.aztán csúnyán összevesztünk most nemrég,kb 1 hónapig nem beszéltünk.aztán egyszer rámírt,beszélgettünk,mint 2 normális ember,és utána rákérdeztem,hogy: hogy-hogy rámírt.mondta,hogy én haragszok rá,aztán ezt valahogy megbeszéltük,utána megint nem beszéltünk vagy 2 hetet.(amikor nem beszéltünk mindig hiányzott.)és aztán mostanság megint rámír,és beszélgetünk,de suliba még mindig nem köszön.még régebben,meg mostanság is kérdezem tőle,hogy mikor fogunk élőbe is beszélni,mert neten keresztül már unom,hogy nem látom az arcát,a reakciókat,se semmit.erre mindig azt válaszolja,hogy majd fogunk.

szerintetek csak etet?

kb. mennyi az a magasság ami "normális" a fiú és a lány között?

köszönjek én rá,hátha visszaköszön?


bocsííí ha túl hosszú lett,köszönöm,hogy elolvastad


2010. ápr. 17. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...ebben a szövegben kiigazodni :D beszéltünk aztán megin nem beszéltünk, összevesztünk, beszéltünk, nem beszéltünk :DDD másik dolog h az lenne rossz ha te lennél magasabb nála...márminthogy nem rossz, de kedvezőbb ha egy csaj alacsonyabb
2010. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak etet, vagy fél ezt innen nem igazán lehet eldönteni.

olyan nincs hogy a lány tul alacsony.

(sulimba van egy pár a srác kosarazik kb 2méter lehet a barátnöje meg az egyik legalacsonyabb csaj a suliban.. fél méter tuti van köztük és már több mint egy éve együt vannak ;) )

2010. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem lehet hogy *fél* köszönni.

ha mindig ő ír rád msn-en, akkor lehet, hogy neked kéne élőbe köszönni. :)

2010. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most komolyan ez a legnagyobb dolog, hogy ki köszön először ? Ne ne már :)

Szerintem egyszerűen fél a srác, vagy szégyenlős. Köszönj neki Te, és menj oda hozzá beszélgetni, mert valószínű, hogy sosem fogja összeszedni a bátorságát :)

2010. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!