Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek zavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek zavarni fogja?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel most járok, már többször is randiztunk, volt már csók és ölelkezés, odabújás is. Ma fog feljönni hozzám filmet nézni és szerintem picit előrébb fogunk lépni, nem sexre csak pettingre gondolok. A problémám az, h félmeztelenül még nem látott és a hátam sajnos pattanásos, a mellkasom is egy kicsit :S

Szerintetek nem fogja undorítónak tartani ?


2010. ápr. 17. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
de igen
2010. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
fujde.
2010. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
ha te vagy az egyetlen esélye akkor talán nem
2010. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szeret akkor nem:) Volt barátomnak is hasonló gondja volt, de annyira szerettem,hogy mindennel együtt tökéletesnek láttam:P


És ne aggódj, lehetne ennél rosszabb, esztétikai problémád is...

2010. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Az első 3 válaszadónak meg gratulálok, éljen az intelligencia:)
2010. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát ha ilyen sárga piros sebes kivarat pattanások vannak.. engem zavarna..:S de nem tartanálak undorítónak!:)

lehet,hogy ő is pattanásos :D

de szerintem előre is gondolkodhattál volna.. egyébként kend be kifacsart citromlével, majd mosd le.. ez már az 1. használat után kiszárítja, és szebbé teszi.. ;)

2010. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, ne mutogasd a hátad neki, csak miután elmúlik.
2010. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerencsére nem olyan rossz a helyzet, csak a hátam legfelső részén van egy kevés és azok sem ilyen gennyes gyulladtak.
2010. ápr. 17. 15:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz fordulj, és hamar elmúlik a probléma.

Szerencsés vagy hogy ez az egy dolog zavar

2010. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem akarok perverznek tűnnik, de én kifejezetten élvezem mikor egy pattanásos hát van előttem, mert csak arra tudok gondolni, hogy istenem milyen jókat tudnék nyomkodni a delikvenseken. Persze fertőtlenítővel és bőrösszehúzóval együtt:D szóval ha a lány helyében lennék, akkor ha meglátnám a hátadat, akkor egyből elszállna minden szexhez fűződő gondolatom... és nem azért mert mondjuk undorít a pattanás, hanem csak arra tudok gondolni hogy ki kell nyomnom... olyan mint a macskáknál a pamutgombolyag:D
2010. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!