Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pizzafutárként összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pizzafutárként összejönnétek egy olyan gyakori rendelővel, aki soha nem ad egyáltalán borravalót?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha Electra H. a pizzafutár, akkor tuti adok neki borravalót. :)
2016. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Lúzer


[link]

2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A mai világban csoda ha ad valaki borra valót. Nem számít ha annak dolgoznék és a csaj nem ad hát istenem :D nem halok bele :) attól még adnák neki esélyt!
2016. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hm, nem tudom, szerintem nem ezen múlna, habár a borravaló elmulasztása több problémát is felvethetne. Pl. nem is vagyok rokonszenves neki. Vagy a kakiját is megenné, ha nem volna büdös, annyira sóher. De igazából utóbbi csak egy szélsőséges eset. Arra is gondolhatok, hogy minden fillérét ügyesen be kell osztania, viszont akkor miért rendel drága pizzát. Esetleg még az jutna eszembe róla, hogy pozitív értelemben nem szórja a pénzét mindenfelé feleslegesen. Vagy túl sokat morfondírozok? :D
2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én mindig adok borravalót (copertot/szervíz díjat,ahogy tetszik),de hogy mennyit, az függ az adott személytől is (az azért mindig egy 20%-kal számolok minimum, persze a borravaló mértékét az is nagyban befolyásolja hogy mennyit költöttem.. mert szerintem 850 ft-ra 20%ot rátenni sértő.. ilyen alacsony tételeknél én általában azt szoktam csinálni hogy nem kérek vissza).. Én nagyon becsülöm az olyat,aki kiszolgál másokat,mindezt pedig örömmel teszi.. szükség van az ilyen személyzetre :)
2016. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, az általad leírtakra szükség van, de azért sok a kivétel. Másrészt meg minden forint, amit az áron felül adok neki nettó (!) bevétel, szóval nem szoktam szégyellni magam, még akkor sem, ha úgy jön ki, hogy 850 Ft helyett "csak" 900-at adok.


De van, amikor meg az utolsó 5 Ft-ost is visszakérem, pl amikor egyszer beültünk ketten egy helyre ketten. Senki sem volt ott, csak a 4 pultos. Köszöntünk, leültünk. 5 perc után rájöttünk, hogy ezek szerint kiszolgálás a pultnál, mert kiírva nem volt, csak nem jöttek oda. Kimentem, elmondtam mit szeretnék, visszaültem. Erre pár perc múlva a srác rendesen odakiabált, mint valami kajáldában, hogy kész az italunk. Mondom jól van, hát ha ez a rendszer akkor ez a rendszer. Iszogatunk, beült egy család is. 2 perc múlva kiment a pultos felvenni a rendeléseket. Na itt eldurrant az agyam. Láttam a fizetésnél a pincér húzogatta a száját, amikor egyértelművé tettem, hogy minden visszajáró forintra igényt tartok, akkor azért megjegyeztem, ugye nem gondolta komolyan, hogy borravalót fogok adni azért, mert kihozhattam magamnak az italainkat?

2016. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Gábor19... ***** válasza:
Igen:D
2017. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!