Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
első randinkon olyanokat mesélt magáról, hogy ő nem képes egy hangyát se megölni, mert hogy nem bánt más élőlényeket.. meg hogy utálja a vágott virágot is ezért, meg utálja az éttermes randikat, mert az szerinte pénzkidobás..jobban örül egy pikniknek... ezen kívül ilyen nagyon szines ruha volt rajta..nagyon feltűnő jelenség és végig mosolygott
2016. jún. 4. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a virágos az már túlzás lenne lehet egy kicsit :D Egyébként engem nem zavarna, az éttermes résszel én is ugyanígy vagyok, a színes ruhadarabokat szeretem a lányokon, és azt is ha mosolygósak :)

20F

2016. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a virágos dolog túlzás kicsit,de a többivel nincs baj
2016. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kizáró okok ezek
2016. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne, később úgyis kibukik milyen. Most nagyon tetszeni akart.

Nehogy meglepd egyszer is virággal, és még véletlenül se hívd el étterembe! Jó lesz neki randin egy kis kenyér meg víz.

N

2016. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!