Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan lánnyal, akiről tudnátok, hogy fenn volt korábban a szexchat-en?

Figyelt kérdés
Néha a szomszéd fiúval közösen is adtak elő. De már lezárta élete ezt a szakaszát.

2016. máj. 3. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha biztosan lezarta akkor nem zavarna.Mindenkinek meg van a maga multja amit kar bolygatni
2016. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nemrégibe voltam így egy zűrös ribisebb lánnyal aki jól nézett ki, kiélte magát és kapcsot akart, kötődő volt meg nem csak hetente írt hanem folyton, aztán úgy voltam vele ha nemis szerelem de egy jó szexdús kapcsolatot akartam volna vele csak valaki megelőzött
2016. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberek avgyunk, gyarlók vagyunk. Szóval nem érdeklne a múltja. Viszont azért ne gyere vele össze, hogy később egy veszekedés alkalmával a fejéhez vágd...
2016. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyilván senkise fog változni csakúgy, a múltbeli események kihatással vannak a jövőre, tíny h azse m1 h milyenek a kilátásaid ha megengedheted magadnak és elvárod egy lánytól h normális legyen
2016. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha van igényed egy " normális" rendes lányra az nyilván sose fog ilyet kipróbálni, de ha nem vagy népszerü és nem izgat a dolog akkor örülj h lehet egy barátnőd
2016. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ez elég beteges dolog h a pináját mutogatja ahogy ujazza magát meg stb ésmég nézi a másik fickót aki nem a párja
2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer már jól megjártam ezzel "a múlt az múlt" dologgal, szóval a válaszom egy határozott nem.
2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dolgoztam ilyen lányokkal, volt köztük sok meglepően normális, úgyhogy ez alapján mondhatom, hogy igen. Bár ott nem volt "kanos" munka, csak szóló vagy leszbi.
2016. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam hülye pár éve.
2016. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Haverom hasonló helyen dolgozik operátorként.

Hát maradjunk annyiba, hogy az ottani lányok szeretik a faszt. Leápolták már munka közben, de volt hogy valaki munka után ment fel hozzá.

Mindezt úgy, hogy volt párja a leányzónak, és ki tudja még kivel csinálta... :)

2016. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!