Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Borozás randin miből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borozás randin miből?

Figyelt kérdés
Van egy hülye kérdésem, megyünk iszogatni egy csajjal, na most nem tudom h vigyek-e poharat, és ha igen akkor üveg vagy műanyag, nem tudom mit illik ilyen szempontbol, ha olyan lenne a csaj, akkor nyilván nem érdekelne, csak üveg, de nem szeretnem ha zavarná
2016. jún. 18. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem vigyél 2 olcsó üvegpoharat
2016. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hehe, én is olyan városban lakom ahol van egy kis tó is, és oda nagyon sokan kijárnak hasonló módon borozgatni heverni a fűben és beszélgetni, szerintem jó randi.


Én műanyagpohárból ittam mindig, nekem ez megfelelt. Mindenképp vigyél poharat, ne üvegből. Esetleg kérdezz rá a csajtól, hogy milyen poharat szeretne...


Bár nálam ez mindig úgy működött, hogy ha az egyik fél hozta a bort, a másik a dugóhúzót a harmadik felajánlotta hogy ő a pohárfelelős. Vagy ketten is megoszlottak a "tevékenységek".


Ha műanyagpohár, akkor pedig vigyél akár 4-5öt is, mert könnyen kiborulhat és akkor ragacsos lesz aztán ne kelljen kinlódni... "van másik" :))) Emiatt is jobb a műanyag mint az üveg, szerintem.

2016. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Add tovább, ne melegítsd!" :D
2016. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Vigyel ket fel literes flakonba toltott bort. Egyiket odaadhatod neki. Igy nincs egymas utan iszogatas, nincs poharcipeles.

Bar ez sem elegans megoldas.

2016. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ennyi fa-.szt egy rakáson. Ezt most NEM minden előző válaszolóra értem, csak néhányra. Szedjük már össze a dolgokat akkor, rendben? :


1. Ha akarsz valamit a lánnyal (dugni, szeretni, barátnőnek, stb), akkor ne üljetek ki kettesben piával sehová. Sokkal szebb az, ha előtte egy jót sétáltok (fél-1,5 órát) pia nélkül, aztán pedig beültök egy pubba/bárba vagy igényes kocsmába meginni egy-két pohár bort.


2. Ha haverokkal vagy, vagy legalább hárman vagytok valahol barátokkal, akkor tök normális kiülni a folyópartra és vinni/venni 1-2 üveg bort, majd azt felbontva az üvegből iszogatni.


3. Üvegpoharat és bort maximum akkor vigyél, ha a barátnőddel mentek ki valahová piknikezni vagy a természetbe.

2016. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!