Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyanoktól szeretnék segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktól szeretnék segítséget, akik internetes társkeresőn keresztül jöttek össze?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, 27 éves férfi vagyok és még szűz.

Korábban nagyon gátlásos voltam, és évekre az alkoholba menekültem, de már hónapok óta nem iszom.

Egy időszakos munkán megismerkedtem egy lánnyal.

Csak azért mondom, mert bár nem jött össze, de legalább már nem félek lányokkal beszélgetni.

A neten szeretnék megismerkedtni valakivel, mert a társasági élet nem az én világom.

Szeretnék némi útmutatást kérni, nagyvonalakban mit és hogy csináljak, ahhoz, hogy eljussak valakivel a randiig?

Hogy kezdjem, milyen üzenetet írjak a lánynak, aki megtetszik? És ha mondjuk elkezdünk chat-elni,

és nagyvonalakban megismerkedtünk, mondjuk úgy egy fél órát dumáltunk már, elhívhatom randizni vagy várjak vele még pár alkalmat?

Te hogy csináltad?

Örülnék, ha megtisztelnél a részletes válaszoddal,

de persze nagyvonalakban is örülnék a tanácsoknak!

Az alapoktól kezdve a személyes találkozóig.

Onnan meg gondolom már megy magától.


2016. jún. 5. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb dolog, hogy ne erőltesd. A kérdésed alapján erőlteted. Beszélgess lányokkal, de ne párkeresési célból, hanem csak úgy kikapcsolódásból. Ha lesz olyan lány, akivel megértitek egymást, utána úgyis alakulni fog a dolog. A társkeresőket is hagyd a p|csába, mert azok a legerőltetettebb formái a társkeresésnek.
2016. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá a dolgokra, csak lazán!

A lényeg, hogy ne legyen görcsös és nyomulós az egész. Vagyis nekem mindig az ilyen pasik tetszettek, akik nem görcsöltek rá a dolgokra.


Érdeklődj a lány iránt, akivel beszélgetsz.

Viszont, ha nincs téma, akkor ne kérdezd meg tőle, hogy: "na miről beszélgessünk, miről szeretsz beszélni?"

Vagyis én ezt nagyon nem kedvelem. Természetes, hogy nem tud mindig annyit beszélni az ember


Hol szeretnél neten ismerkedni? Ez sem mindegy!

Társkeresőn? Abban nem tudok segíteni.


De mondjuk, ha itt ráírsz egy lányra, akkor az legyen személyes, ne olyan, amit mindenkinek bemásolsz és már küldöd is tovább.

De ne nyomulj!


Én tudom, hogy baromi nehéz dolguk van a pasiknak, meg is értem őket...bizonyos szintig!


Ja, és mindig add magad, legyél őszinte. Szerintem ez a legfontosabb.


Sok sikert kívánok neked!


És tényleg ne félj a lányoktól, nem bántunk. :)

2016. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor csak lazán:)

2016. jún. 5. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem megy olyan könnyen interneten sem, ha normális kapcsolatot keresek. Rengeteg defektes ember van, ritka az olyan, aki komoly kapcsolatot keres és alkalmas is rá.


Kezdetben szerintem keress valami közös pontot. Kérdezd a hobbijáról, zenei ízléséről. Ha van közös pont, úgy egyszerűbb. Onnantól jönni fog magától, csak ne legyen vallatás érzése egyik félnek sem, beszélgetés közben. Hogy mennyi idő után hívd randira, azt nem tudom megmondani, de ha ő is aktívan kiveszi a részét a beszélgetésből, nem csak egyszavas válaszokat ad, akkor finoman utalgathatsz arra, hogy szívesen találkoznál vele. De mindenképp legyen meg a kölcsönös érdeklődés. :)


Én is neten ismertem meg a páromat, mmivel egy városban lakunk, egyszerűbbnek láttuk, ha személyesen ismerkedünk meg, így már az első beszélgetéskor találkozóra hívott. :) Nem bántam meg, pedig mi is gátlásosak vagyunk.

2016. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. fél óra után randi? Borítékolom neked, h hülyére vezsenk, Az ilyen randikon simán előfordul, h a lány nem megy el, de nem szól előte, majd kapcsolsz, ha látod, h tiltva vagy mindhonnan.


Fél óra után nem fognak emberszámba venni, mert arctalan, nemtelen senki vagy, akit azonnal kukáznak, ha feltűnik egy jóképűbb pasi.


Az ismerkedésre időt kell szánni. Ha egyből randit kérsz ,az olyan futószalag-érzést ad, hogy te ezt csinálod egész nap, szünet nélkül és bárkit randira hívsz, aki szóba áll vele, mert neked már mindegy, cak legyen valaki. Ez így szánalmas.


4 hónap beszélgetés után randiztunk (szervezési gondok miatt) Nem mondom, h így kell, de nem félóra után, az tuti.


32N

2016. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem:)

Egész érdekesnek indul ez a beszélgetés:)

2016. jún. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!