Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb 20-on éves nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb 20-on éves nő miért csak passzióból van fenn társkeresőn, nem ismerkedni akarnak, a jól megkomponált, esetleg humoros indítólevélre sem képesek egy szóval sem válaszolni?

Figyelt kérdés
Ennyi megérne a dolog, hogy köszönöm, vagy bocsi, de nem érdekelsz stb. Nem harapom le a fejüket. De az a szörnyű, hogy még csak ronda pasas sem vagyok, soha nem mondták még rám és volt több párkapcsolatom is. Humorosnak is tartanak. De társkeresőn mintha vasbeton falakat döngetnék, jó ha 20 nőből 1 képes visszaírni. Azt is elfogadom, ha nem, mert nem jöhet be az ember mindenkinek.
2016. ápr. 19. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelezőek visszaírni, vagy rosszul gondolom? Hiába írod le hogy jó a humorod meg nem vagy ronda, attól még lehet nem jössz be nekik. Erről ennyit. Remélem kipanaszkodtad magad.
2016. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, de az etikett miatt egy nemleges válasz igazságos lenne. Nem panaszkodni akartam. Élőben kell ismerkedni, elismerem.
2016. ápr. 19. 22:01
 3/11 A kérdező kommentje:
Kép alapján nehéz bejönni bárkinek és fordítva is. Sok a photoshop.
2016. ápr. 19. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Aktív felhasználókról van szó, vagy olyanokról, akik suli, munka után kicsit fellépnek lazítani, hátha beszélgethetnek valakivel, de egyébként nem aktívak, vagy olyanok, akik teljesen passzívak, csak max. elfelejtették a regisztrációjukat törölni?

Egyértelműen társat keresők ezek, akiknek írsz, vagy csak olyanok, akik csak barátkozni akarnak? (Ugyanis van olyan "társkereső", ami nem csak párkapcsolati vagy szexkapcsolati társkereső, hanem ott van az opciók között, hogy csak beszélgetni/barátkozni, új barátokat szerezni is lehet.)

2016. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csajokespasik, randivonal...Ezek beszélgetősek? Ne tudom.
2016. ápr. 19. 22:07
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem azért, hogy megnyugtassák a háborgó lelküket. Hatalmas égónövéles, amikor ráömlik valakire több tucat "rajongói levél".
2016. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csajokespasik-on vagyok fent


22 éves srác vagyok. 10-ből 6 lány szokott válaszolni és 10-ből átlagban 1-gyel legalább összejön a személyes találkozás. Nem tudom mit csinálsz rosszul vagy mi a különbség köztünk, de arról az oldalról már több mint egy tucat lánnyal találkoztam, 9-cel csókolóztam és 5-tel le is feküdtem.

Ráadásul nem BP-n lakom, hanem egy vidéki nagyvárosban, ahonnan kevesebb nő is van fent.

2016. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet azt, hogy én már 30 éves vagyok.
2016. ápr. 20. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pedig 22 éves fejjel pont úgy képzelem el, hogy egy 30 éves férfinek könnyebb dolga van egy 22 éves csajjal, mint egy 22 éves férfinek egy 22 éves csajjal.


Magyarul azt gondolom, hogy még most csak kis pö**csös vagyok és majd kb 30 évesen leszek a csúcson, akkor még sikeresebb leszek mint most vagyok.

2016. ápr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdekes nálam ez úgy volt régen, hogy amíg 29 éves voltam, addig rengeteg nő eljött randizni velem. De 30 évesen hirtelen megcsappant. Mert a 20-on éves nők biztos úgy gondolták, hogy a 30-as férfi már öreg nekik.

De bezzeg ha egy férfi énekes, színész, TV-s szereplő és híres akkor 40 évesen is lehet 20 éves barátnője.

2020. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!