Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes előfizetni társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes előfizetni társkeresőn? Vagy ott is kamus a lányok 99%-a?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Tippelj :)
2016. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdemes az nagy pénzlehuzás
2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
te próbáltad már?
2016. máj. 15. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írom, hogy kamu.
2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sztem sem érdemes, de ha gondolod próbáld ki.


szintén tapasztalat

2016. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én ezt nem értem sokan írták hogy össze jöttek az interneten 3 éve együtt vannak nekem meg lehetetlen küldetésnek látszik hogy csinálják?
2016. máj. 15. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki.
2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmondom neked kérdező.

Volt egy ismerősöm, egy enyhén értelmi fogyatékos, elég dagadt és rettentő ostoba lány, nagyon nem volt képes semmire önállóan.

Na ez a lány felment a netes társkeresőre és hónapokig dekkolt ott, de nem talált potenciálisan megfelelő férfit, majd, őt idézem, mielőtt letörölte volna magát, kíréletképp kipróbálta, hogy lejjebb veszi az elvárásait és tadamm, összejött egy teljesen jóképű katonával.

A lány pedig így mondta nekem, hogy "áldja az eszét, amiért lejjebb tette a lécet..."


Na, vond le kérlek a tanulságokat.

2016. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!