Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a hibák, amiket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hibák, amiket egy férfi elkövethet a randin és az meg is pecsételi a továbbiakat?

Figyelt kérdés
Legyen szó szándékos vagy véletlen dolgokról.

2016. máj. 14. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, 34 éves
2016. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 14. 20:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ápolatlanul, igénytelen ruhában jelenik meg.

Folyamatosan magáról beszél, rólam semmit se kérdez.

Bunkó megjegyzéseket tesz az általam választott szakra, foglalkozásra (példa: egyszer egy randin megkérdezte tőlem a srác, hogy mit tanulunk közgázon az adócsaláson kívül, aztán nem értette, miért lett lerázva :D).

Ha az első randin kimutatja, hogy kvázi birtokolni akar, a tulajdonának tekinti a potenciális barátnőjelöltet (pl. volt olyan srác, aki tudta, hogy egy közös ismerősünk régebben rám nyomult, én meg visszautasítottam az illetőt, és a randi fele kb. arról szólt, hogy miért nem tiltom le és szakítok meg vele minden kapcsolatot :D).

Hatmilliószor elmondja, hogy milyen szép vagyok. Ne értsétek félre, jól esik, ha egyszer-kétszer megjegyzi, hogy milyen csinos vagyok, vagy hogy szép lány vagyok, szép a hajam, stb., de az baromi idegesítő és nyálas, ha csak erről tud valaki beszélni. Ezen még jobban tud rontani azzal, ha közben nem érdeklődik irántam, mert ezzel csak azt mutatja az illető, hogy a külsőmön (meg egy potenciális dugáson) kívül semmi sem érdekli.

Ha mondjuk étteremben eszünk, akkor bunkó a pincérrel. Ez nálam óriási mínusz, gyűlölöm az olyan embereket, akik elvárnak egy bizonyos szolgáltatást, viszont a szolgáltatást végző embereket lenézik.

Ha beszélgetünk, akkor feltételezi, hogy én semmit sem tudok az adott témáról (még akkor is, ha mondjuk pont az érdeklődési körömhöz vagy a tanulmányaimhoz kapcsolódik), és elkezd kioktató, lenéző stílusban magyarázni róla, mintha kb. phd-je lenne az adott dologból, akkor is, ha éppenséggel jó nagy hülyeség az, amit mond.


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, segítettem vele valamennyit. :D

2016. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!