Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a hibák, amiket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a hibák, amiket egy férfi elkövethet a randin és az meg is pecsételi a továbbiakat?

Figyelt kérdés
Legyen szó szándékos vagy véletlen dolgokról.

2016. máj. 14. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Elmondja neki, hogy szereti. Én eddig mindig így bäsztam el.
2016. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

-Mással foglalkozik (pl. telefont bazirgálja)

-Nem segíti le/fel a kabátot

-Nem fizet (fel szoktam ajánlani, de ha igazi férfi, akkor nem fogadja el)

-Nem udvarias

-Túl sokat/keveset beszél

-Megkérdezi bármilyen formában, hogy felmegyek-e hozzá dugni (itt a célzásos filmnézéses dolog is benne van, ugyanúgy, mint a konkrét ajánlat)

2016. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
2-es vagyok, és egyet még kihagytam (Nem látszik rajta, hogy érdeklődik)
2016. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

- Telefonozik

- A szavamba vág

- Nem hoz fel témákat (én fel szoktam, de neki is kell)

- Nem reagál a mondandómra, csak hajtja a magáét

- Nem enged előre, stb (nem udvarias)

- Nem fizet (persze megkérdezem, hogy fizessem-e a részem, de azért elsőnek illik neki...)

- Igénytelenül/ápolatlanul jön

- Más nőket bámul

- A pénzével henceg/hogy mennyi nője volt már

22L

2016. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Hány éves vagy? Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 14. 18:11
 6/13 A kérdező kommentje:
De étterembe vagy szórakozóhelyre a férfinek kell előre menni. Ha váratlan helyzet adódik, a férfi találkozzon vele elsőnek. De persze értem, mindenhová betolakszik, nem figyel..
2016. máj. 14. 18:13
 7/13 anonim válasza:
100%

Nekem 20/N

ha nagyon nyomul; rossz az illata vagy kinyúlt a ruhája; ha nem beszél, ha be nem áll a szája; ha valami kardinálisban nagyon nem pendülünk egy húron, pl. ő becstelen vagy agresszív, míg én becsületes és béketűrő; ha erőszakosan faggat, ha nem kérdez semmit;

2016. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az eddigi kommentekkel.


Én csak konkrét példát tudok,ami kicsit bántó volt,vagy rosszul esett. Mindkét első randis szitu.

Az első: Ugyanúgy 21 éves a srác, otthagyta az egyetemet 2 hónap után és hozzámvágta, hogy nem mesél a munkájáról, úgy sem értek hozzá biztos nincs sok tapasztalatom ennyi idősen milyen is dolgozni (magyarul lenézett,holott minden nyarat végigdolgoztam, sőt még egyetem mellett is dolgozok)


A másik: Ő csak egy új motorig tud előre gondolkozni jelent pillanatban...:D



Plusz még nekem az hozzájön,hogy legyen saját jövőképe,mit szeretne csinálni, mit próbálna ki. Nem azt mondom előre láthatólag 2025-ig évekre bontva mondja el mit fog csinálni, de azért ilyen 1-2 évre előre láthatólag megtudja saccolni, hogy hol fog tartani az életben. (Pl várhatóan lediplomázik, elkezd egy mesterképzést,vagy bármi más...)

2016. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondja neki, hogy szereti. Én eddig mindig így bäsztam el."


Ez jó példa, mert igazad van. Különösen rémisztő és visszás, ha valaki felületes ismeretség, 1-2 randi után közli, hogy szeret, mikor nem is ismer.


AMúgy:

- ápolatlan vagy nem jó/illő a megjelenése (pl. jogging nadrágba jön, baseball sapkában, a térdénél lóg a nadrág ülepe, stb.)

- udvariatlan

- a szavamba vág

- túl sokat vagy túl keveset beszél

- unalmas, önállótlan, nem érdeklődő vagy nem érdekes, nem frappáns, nem tud mit válaszolni

- bunkó, erőszakos

- már az első randin ki akarja nyalni a segged egy csokor virággal, túlzásokba esik

- rögtön szexuális jellegű megjegyzéseket tesz

- henceg (mindegy, hogy pénzzel, nőkkel, farokmérettel, de utálom a nagyképűséget)

2016. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

7-es vagyok, én is mondhatok egy példát. :D

Neten megismert srác, amely kép alapján dumálni kezdtem vele, bejött, utána láttam róla nagyon nem bejövős képet, de addigra annyira belemelegedtünk a levelezésbe, hogy folytattam. :D

Élőben aztán nem jött be, azt hiszem centivel magasabb is voltam (180 vagyok), de a lényeg az az, hogy az összenőtt szemöldökei meg az egész megjelenése riasztó volt, ráadásul minden zebránál, meg kilátónál, szóval ahol csak megtorpantunk, tüntetőleg szembefordult velem, és bámult. Én néztem előre, ő meg a fejemet közelről oldalról... Tette ezt zebránál várakozva meg kilátóban, mint mondtam, és ettől nagyon furcsa volt.

Második randin le akart smárolni, alig győztem eltolni, szerencsére nem egy erős ember volt. :) Harmadik randi nem volt.

2016. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!