Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánnyal össze szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal össze szeretnék jönni, akkor számít hogy milyen ruha van rajtam?

Figyelt kérdés
itt gondolok pl. márkára! aranyos csajról van szó, nem nézem ki belőle hogy csak azért járna velem mert az hiszi ha nike cucc van rajtam (póló, nadrág, pulcsi, cipő, néha zokni mert abból egy van) akkor pénzem is van!?
2010. ápr. 8. 12:47
 1/10 nielindi ***** válasza:

randira nem mennék melegitöben, még akkor sem, ha nike.

amugy nem az fogja érdekelni, h milyen márkáju a ruhád.

igényesen öltözz fel.


23/L

2010. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem az fogja érdekelni, hogy mennyire márkásak a ruháid, de a mai fiatalok.... De ha benned is ez felmerül, hogy márkás ruhát veszel fel merthát az neki tetszene... Én azért sem vennék fel márkás ruhákat, legalábbis ne látszon rajta! És melegítőbe ne menyjél!
2010. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az mindeggy! Lényeg legyen rajtad jó messziről is olvasható NIke vagy Adios felirat v. mittomén, csakhogy ugye megismerjen a tömegből...

Az aranyos lányoknak ez tuti bejönne , márcsak praktikus okokból is:)

2010. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a lényeg h jó fellépésed legyen

sok srác van aki sír h nincs sikere a nőknél közben meg szandál-zoknit hord, nem tart magánál gumit és nem hallott még parfümről/dezodorról

csupán azzal nem valószínű h megnyersz egy csajt h jól (divatosan, stílusosan) öltözködsz, de elijesztheted ha bénán festesz

2010. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Öltözz igényesen, nem fog a csaj márkajelzés után kutatni.


13:02 - ha csak ezen múlna, akkor nekem miért nincs senkim? :D Szeretem, hogy sok lány mondja, hogy jaj, de nektek pasiknak olyan könnyű csajozni!

2010. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a ruha miatt nem jön össze veled akkor nem akar téged, de az biztos, hogy jobbak az esélyeid ha elegáns vagy. Talán nem is a márka számít, hanem hogy ne legyen szakadt, gyűrödt, koszos stb a ruhád.
2010. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13:02 vok és elfelejtettem odaírni h 21/f :)

lol

szóval nem CSAK ezen múlik, de jót tesz az önbizalmamnak is hha meglátom magam a metró ablakában tükröződve randira menet akkor az ad még egy lökést nem pedig lelomboz

és az önbizalom fontosságát remélem nem kell hangsúlyoznom

2010. ápr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13:13-as vagyok. Jah, akkor így elég tárgytalan a beírásom :D
2010. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D
2010. ápr. 8. 14:33
 10/10 anonim ***** válasza:
nm szamit a marka...csak az izles:)
2010. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!