Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért felháborító, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felháborító, ha egy nő a randin megtudakolja a férfi szakmáját, képzettségét, illetve fizetését. Stb, amikor a pasik nyíltan megkérdezik, hogy a nő házias-e?

Figyelt kérdés
Ez is ugyanolyan érdekkérdés, mint a "házias"!
2010. ápr. 6. 19:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy felháborító lenne megkérdezni ezeket, én a fizetést csak a 3.-4. randin hoznám szóba, akkor is csak nagyon óvatosan.
2010. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

köszi, hogy ennyien írtatok! Nos, engem nem érdekel a fizetése, de a szakmájára és az iskolájára rákérdeztem és nem adott rá választ. Nekem ez furcsa, mert ezek alap dolgok, én is elmondtam neki mindent.

Na persze megkérdeztem tőle, na és ő házias? Erre csak suttyogott, és nem válaszolt semmit, azt mondta, hogy inkább beszéljünk a globális felmelegedésről.

Az az érzésem, hogy ez kicsit őrült pasi.

2010. ápr. 9. 08:25
 23/27 anonim ***** válasza:

Az örültek a legjobbak! :) Nem fogsz mellette unatkozni! Hisz a globális felmelegedés, az éhező afrikai gyerekek, a Mars benépesítése, mind-mind fontos téma. :)

Szóval Humorosan elterelte a témát. Az én felfogásomban ez nem baj.

2010. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De a globális felmelegedés alatt, lehet, hogy azt értette, hogy egyre több a homokos.
2010. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Első randin ne az érdekeljen, hogy hogy tudnád leélni vele az életedet a fizetése miatt. Ez elég furcsa. Kérdezd a hobbijáról, magáról, mit szeret és mit nem ... Aztán, ha kialakul valami, úgyis megtudod. : D
2010. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
tegnap 11:34 majdnem mindenre azt válaszolta, hogy ezt most minek kérdezem? Ne kérdezzek ilyet. Max a felmelegedésről vagy a hobbijáról kérdezhettem volna, másról nem. Pedig erről bárkivel beszélgethetek.
2010. ápr. 10. 10:20
 27/27 anonim ***** válasza:
Mind a kettő felháborító szerintem, pont mert érdekkérdés. Mármint a szakma megkérdezése nem gáz, az kb. az első dolog, ami mindenkinek eszébe jut, és elég sok mindent le lehet belőle szűrni (a fizetést gyakran pont nem de tanultságot, érdkelődési kört, képzettséget igen). De amúgy fizetést tahóbb dolog megkérdezni, mert azt külön illemszabály ki is mondja, hogy nem illik.
2017. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!