Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért felháborító, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felháborító, ha egy nő a randin megtudakolja a férfi szakmáját, képzettségét, illetve fizetését. Stb, amikor a pasik nyíltan megkérdezik, hogy a nő házias-e?

Figyelt kérdés
Ez is ugyanolyan érdekkérdés, mint a "házias"!
2010. ápr. 6. 19:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Engem is felháborítana ha a fizetésemről érdeklődne valaki az első randin, meg azért azt se firtassa, hogy hány db diplomám van...Munkahelyről munkáról nem gáz érdeklődni, az is egy téma lehet...
2010. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az iskolázottság ugyanolyan jó téma lehet, mint a munkahely. Én szeretek az oktatásról beszélni, szeretek belelátni a másik érdeklődési körébe, és ha már mondjuk van egy diplomája például matematika szakon végzett, akkor feltételezem, hogy érdekli a matematika és ez is egy jó beszédtéma. Talán még jobb, mint a munka, mert az embert nem feltétlenül dobja fel a munkája, ellenben a képzettsége annál inkább.
2010. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Miért? Felháborító?
2010. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert egy ürge, akivel randiztam nagyon titkolózott a szakmáját illetően, de arra kíváncsi volt, mennyire vagyok házias...nem mindegy az neki?! Ha én sem tudok róla semmit?
2010. ápr. 6. 19:39
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Sz..rd le az ilyen alakot!
2010. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kérdező: lehet, hogy fel sem tűnt neki ez a kettősség. A helyedben azt mondtam volna: megtudod, ha beszélsz a szakmádról. Ha annyira fontos neki, akkor belemegy, meg észreveszi magát. Egyébként meg az is lehet, hogy nem volt más ötlete, ezért ezt kérdezte. Nem tudhatod. Biztosan te szituációból jobban meg tudod ítélni, de lehet, hogy nem kellett volna véresen komolyan venni.

Nem ledorongolásképp mondom, csak vélemény.

2010. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
Jah, szerintem is, hagyd rá :) Nem véletlenül titkolózott és egyszerre érdeklődött.
2010. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

Én az ilyentől megkérdezem, hogy ex-barátnőd mikor menstruált?

Ha nem érti ebből, hogy az előbb túlment a határon, akkor le is út, meg fel is út!

2010. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

nem felháborító

amúgy én magamtól lököm az ilyen sódert,ha másért nem ez is egy jó beszédtéma.1 csóka

2010. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a "házias vagy?" kérdés ugyanolyan, mint ha azt kérdeznéd, "sportolsz?" - életmódra, tudásra kérdez, tehát ha a szakmát meg lehet kérdezni, meg azt, hogy tud-e gitározni, akkor azt is, hogy tud-e főzni valaki, meg házias-e...

Az előző oldalon írták, hogy ezen a kérdésen csak az sértődik meg, aki nem házias és elszégyelli magát egy ilyen szituban... Hát egyetértek vele!

2010. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!