Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért felháborító, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felháborító, ha egy nő a randin megtudakolja a férfi szakmáját, képzettségét, illetve fizetését. Stb, amikor a pasik nyíltan megkérdezik, hogy a nő házias-e?

Figyelt kérdés
Ez is ugyanolyan érdekkérdés, mint a "házias"!
2010. ápr. 6. 19:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
nem felháboritó...jó tudni,hogy a pasi rajtam kiván-e élesködni,de a pasinak is jó tudni,hogy melegszendvicsen kiül kaphat-e mást...
2010. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Első randin szerintem nem illik a fizetésről kérdezni. Ha már hónapok óta együtt vagytok az más.

A szakmájáról és a munkájáról nem gáz érdeklődni...

2010. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

A 2.al egyetértek!

Hogy nem szabad a más pénztárcájába turkálni!De a szakmájáról lehet kérdezni és a háziasságáról is!

2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de nem lennék képes megkérdezni randin a pasitól a fizetését... A szakma, képzettség, munkahely oké, és vannak "árnyékoló" kérdések, mint a "sok munkád van? " "sokat dolgozol?" "megbecsülnek?" stb.

A háziasságon én még 1x sem sértődtem meg. A fizetésen viszont megsértődnék.

2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdés nélül is egy idő után automatikusan előjön ez a téma, ki mivel foglalkozik, mit csinál. A fizetés téma más, de az is leszűrhető, hogy épp hogy megél, vagy jól él.
2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Engem is lecsesztek ezért az első randin, pedig én csak azt kérdeztem, hogy mi a foglalkozása, azt nem, hogy mennyit keres. Úgy bedühödtem, hogy mondtam neki, hogy Jó, akkor mekkora a farkad?
2010. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
A háziasságot tudakoló kérdésen azok a nők sértődnek meg tapasztalatom szerint, akik nem háziasak... Akik konkrétan vizet nem tudnak recept nélkül forralni... Mert aki konyhatündér, vagy legalábbis jól elvan a konyhában, az ezt természetesnek veszi, sőt büszke rá, hogy egy férfinak ezt mondhatja.
2010. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan megkérdezheted, mi van ha rajtad akar élősködni és amint teheti veled csináltat mindent? Azért ez nem így működik. Az más, ha valakinek ideiglenesen nincs munkája, de ha ő szándékosan csak havonta 1-2 alkalmi munkát vállal el, keres 20 000 Ft-ot és esze ágában sincs normális munka után nézni, neki tökéletes, ha a pár másik tagja rendesen keres, ő meg eltartattja magát. Ilyennel nem jó összemelegedni, jobb az elején kiszűrni.
2010. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom... azért elég érdekes elős randin ezzel nyitni... Hogy rajtad akar-e élősködni. Az a kapcsolat, aminek ilyen kételyekkel indulunk neki, biztosan nagy szerelem lesz. Kár rákérdezni, ki lehet szűrni bizonyos idő alatt, mondjuk 3-4 randi alatt, nem kell az arcába lökni egy ilyen kérdést.

Amúgy meg én még soha nem randiztam olyannal, akiről ennyit nem tudtam előzetesen (vagy nem tudtam közel pontosan belőni - már ha egyáltalán eszembe jutott). Régimódi vagyok, tudom...

2010. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugy gondolom ez a kérdés sértés nélkül elhangozhat mindkét fél részéről. Azonban azzal értenék egyet, hogy nem fontos az, hogy ezt már az első találkozások alkalmával tul fontos legyen.
2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!