Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakat ez mennyire vonzza/t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat ez mennyire vonzza/taszítja?

Figyelt kérdés

Milyennek találnátok, ha egy lány/nő bókolna nektek?


Férfi: Meghívhatlak egy italra?

Nő: Ilyen mosollyal kettőre is.


És párkapcsolatban szívesen veszitek, ha a párotok bókol nektek?


Ezt nem ilyen megjátszós dolognak kell elképzelni, én ilyen vagyok, és nem csak olyannal, aki tetszik, hanem lányokkal, idősekkel, gyerekekkel.


Mert több barátnőm szerint a férfiak nem szeretik ezt, az ő dolguk, hogy udvaroljanak, de szerintem nemtől függetlenül mindenkinek jó érzés, ha tudatják vele, hogy vonzó, okos, valamit jól csinál.



2016. ápr. 17. 21:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hogy itt mennyi "férfi" van, hogy ti a férfi szót azzal definiáljátok hogy csak férfi bókolhat, csak férfi hívhat meg dolgokra, és hogy csak férfi irányíthat, tetszik a tudatlanságotok :P
2016. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vannak Bp-n a helyek, ahol dolgoznak ilyen lányok. Na ott kapsz 3-4 pia után 60 ezres számlát :DD
2016. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne is mondd 12-es :)


Kérdező

Egy kicsit cizelláltabb formában, kevésbé ribisen még okés lenne.

Pl.

Férfi: Meghívhatlak egy italra?

Nő: Ilyen mosollyal? Inkább én hívnálak meg.

2016. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es: Nem csak Budapesten :D És örülhetsz, hogy csak 60k volt a számlád....

Kérdező:

Nekem egy ilyen válasz után egyből az ugrana be, hogy menekülni kell, mert nem csak egy szimpla bár ahol vagyok, és nem szeretnék egy kisebb vagyont otthagyni...

2016. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért úgy képzeli it minden válaszoló, hogy a helyszín egy bár (ez nem is volt a kérdésben) vagy hogy a helyzetből, a helysznből, az illető hölgy kinézetéből stb egyáltalán következhet, hogy ribiről, meg lehúzásról van szó.

Nekem, ha én egy parkban, klubban, viszonylag semleges helyen, vagy pld munkahelyi büfében meghívnék egy hölgyet egy italra, és ezt a választ kapnám, hogy akár kettőre is, akkor azért az első italt állnám, hiszen az mégis csak az én ötletem volt, és közben igyekezném kideríteni a szándékait. Aztán persze az is lehet hogy csak ribi mint többen tudni vélik. De az is lehet hogy tényleg csak ennyire laza, lehet hogy ennyire szomjas :D lehet hogy unatkozik, lehet hogy poénos kedve van.... de végül is elméletileg akár még az is lehet, -- persze csak lehet -- hogy csakugyan ennyire megragadta az amúgy is gyönyörű, mindig megnyerő mosolyom... :D

2016. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
végül is igazad lehet 15-ös. Egyszerűen annyira életszerűtlennek tűnik, hogy egy nő mosolyogva és poénnal reflektáljon ilyenkor, hogy a kognitív disszonanciát még fel kell oldanunk magunkban.
2016. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Seráfütty, a kognitív disszonancia közismerten jól oldódik két pohárnyi ital alkoholtartalmában.
2016. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!