Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiakat ez mennyire vonzza/t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat ez mennyire vonzza/taszítja?

Figyelt kérdés

Milyennek találnátok, ha egy lány/nő bókolna nektek?


Férfi: Meghívhatlak egy italra?

Nő: Ilyen mosollyal kettőre is.


És párkapcsolatban szívesen veszitek, ha a párotok bókol nektek?


Ezt nem ilyen megjátszós dolognak kell elképzelni, én ilyen vagyok, és nem csak olyannal, aki tetszik, hanem lányokkal, idősekkel, gyerekekkel.


Mert több barátnőm szerint a férfiak nem szeretik ezt, az ő dolguk, hogy udvaroljanak, de szerintem nemtől függetlenül mindenkinek jó érzés, ha tudatják vele, hogy vonzó, okos, valamit jól csinál.



2016. ápr. 17. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tökjó :)

Én ilyen emberrel még élőben nem találkoztam. Mármint lánnyal. De szerintem erre mindenki pozitívan reagálna. Vagy nem? :O

2016. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom elviselni a bókokat, mint ahogyan a főnökömtől sem fogadom el soha a köszönömöt. Megértette, felfogta. Felesleges sallangra senkitől sincs szükségem. Inkább adni szeretek, mint kapni.
2016. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdezem. Hogy ez nem olyan, hogy a férfi úgy reagál, hogy itt "nincs mit vadászni", nem is kell így?
2016. ápr. 17. 21:35
 4/17 anonim ***** válasza:

ja, elég idegesítő, mintha irányítani akarna, az pedig az én dolgom egy randin!

30/F

2016. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Miért, 4-es, te lovakkal randizol?

(Irányítani?)

2016. ápr. 17. 21:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Én szeretem és igénylem a pozitív megerősítést. De csak akkor, ha valóságon alapul a bók, mert ha nem, azt tudom, és attól csak elszomorodom, hiába mondja a legjobb szándékkal.


Ellenben mivel introvertált típus vagyok, a másokkal való túlzott közvetlenséget (amit írsz, hogy random embereknek bókolsz) nem szeretem.


Mint láthatod, van ilyen is, meg olyan is. Úgyis az számít, hogy a majdani delikvensed milyen.

2016. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Akkor akinek nem jön be, hogy reagálna?


- Meghívhatlak egy italra?

- Ilyen mosollyal kettőre is.

- Ja, bocs, mégsem.

2016. ápr. 17. 21:41
 8/17 anonim ***** válasza:

#5 a randi menetét irányítani... -.-

#7 egyre meghívlak, a második kört fizesd ha akarod, de több randi nem hiszem hogy lenne belőle.

Ha egy csaj túlságosan könnyen benne van ilyesmiben, akkor csapdát gyanítok és lelécelek amint lehet.

Ki tudja, nem-e prosti és sokba fog kerülni a végére egy numera...

Á, inkább kihagyom, léc!

2016. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem mondanám, de nyilván elkerekedne a szemem, hogy mi a puffasztott here tetszik neki a mosolyomban. Különben nem is nagyon szeretem, ha nő hív meg bármire. Tisztára lealázva érezném magamat, vagy arra gondolnék, hogy valami nagy volumenű szívességet szeretne kérni érte cserébe.
2016. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az én pasimat idegesítette hogy én kezdeményeztem mindig.Úgy éreztem nem mer lépni.Később bevallotta,hogy tetszett neki Ő is vadászni szeretek típus de szerintem ő a nyuszi volt.
2016. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!