Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat taszítja a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat taszítja a szex menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Nyilván engem sem izgat külön ez a tény,de ha éppen úgy jön ki,akkor miért gáz ez?


Mennyire normális,vagy nem normális ha valaki ( férfi), csak 2 év után szánja rá magát erre ?


Valahogy felmerült a téma.Kérdeztem, ha nekem épp meglenne, szexelne e velem?

A válasza egy nem volt,mert elmondása szerint ez egy nagyon intim dolog, meg kell bíznod a másikban.

Ráadás kérdésem már csak hab a tortán lett volna, hogy: Miért,az ha se..bedugsz,az nem bensőséges ?


Elmondása szerint az előző kapcsolatában 2 év kellett ahhoz,hogy akkor is szeretkezzen, ha megvan a csajnak.


Én ezt abszolút tiszteletben tartom,nem is haakozok ellene,de gondolati szinten kicsit túl irreálisnak tartom.


Márcsak azért is,mert távkapcsolat a mienk,így ha épp akkor van meg amikor havonta kétszer tudunk találkozni,akkor ez elég rosszul jön össze.Persze mindent ki lehet bírni.


34/F 29/L


2012. nov. 27. 00:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
A véres nyalás külön élvezet. Olyan, mintha pénzérméket nyalogatnál. Ki kell próbálni.
2012. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nyalás eszembe sem jutott.ki az a degradált,aki akkor nyal?no comment.


kérdésem a behatolásra vonatkozott, gyengébbek kedvéért.

2012. nov. 27. 00:58
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem degradált, hanem retardált. De hidd el, vannak ilyenek.
2012. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció alatti szex nagyon egyén függő.

Van, aki soha, semmilyen körülmények között sem csinálná, mást meg nem zavar.

Erőltetni nem szabad.

2012. nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

persze,nem is erőltetem,írtam is hogy ki lehet bírni...


de mindenesetre szerintem nem normális hogy 2 év kell ehhez.

2012. nov. 27. 01:08
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

max annyiban lehet kellemetlen,hogy a nők ilyenkor dühöngő,türelmetlen vadállattá válnak,sírva görcsölő hassal.

na most ha te ilyenkor odállítasz,hogy anya,foglalkozz kicsit a himbilimbimmel,akkor lehet nem teszed zsebre amit kapsz.

amúgy a sima aktussal nincs gond,ha éppen nem görcsöl és ő kezdeményezi.

2012. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha olyan nagyon szerelmes lenne beléd akkor nem zavarná a dolog!
2012. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
előző kapcsolata is egy 5 éves szerelmi kapcsolat volt,szerette a lányt, de 2 év után jutottak el arra a pontra ők is,hogy mehet a szex, ha épp megvan..
2012. nov. 27. 01:22
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
"nem normális hogy 2 év kell ehhez"...hát nem tudom, én személy szerint kihagynám tovább is. Szimplán taszító a vért a farkamon látni.
2012. nov. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint szeretem akkor is bár akkor csak ovszerrel....egy nő olyankor tuzesebb,jobban vágyik a szexre ahogy észre vettem...bár nem igazán bírom a vér latvanyat és az orális rész ilyenor rendre ki is marad.
2012. nov. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!