Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat taszítja a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat taszítja a szex menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Nyilván engem sem izgat külön ez a tény,de ha éppen úgy jön ki,akkor miért gáz ez?


Mennyire normális,vagy nem normális ha valaki ( férfi), csak 2 év után szánja rá magát erre ?


Valahogy felmerült a téma.Kérdeztem, ha nekem épp meglenne, szexelne e velem?

A válasza egy nem volt,mert elmondása szerint ez egy nagyon intim dolog, meg kell bíznod a másikban.

Ráadás kérdésem már csak hab a tortán lett volna, hogy: Miért,az ha se..bedugsz,az nem bensőséges ?


Elmondása szerint az előző kapcsolatában 2 év kellett ahhoz,hogy akkor is szeretkezzen, ha megvan a csajnak.


Én ezt abszolút tiszteletben tartom,nem is haakozok ellene,de gondolati szinten kicsit túl irreálisnak tartom.


Márcsak azért is,mert távkapcsolat a mienk,így ha épp akkor van meg amikor havonta kétszer tudunk találkozni,akkor ez elég rosszul jön össze.Persze mindent ki lehet bírni.


34/F 29/L


2012. nov. 27. 00:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt szoktunk akkor is.

Ráadásul a görcsöket is elmulasztja :)

És tényleg nagyobbakat lehet élvezni :)

2012. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tamponnal mehet az orális szex, a zsinórt eldugom. Majd tampon ki, törölköző alám, és mehet tovább minden, természetesen óvszerrel.

Volt olyan párom, aki hallani sem akart róla, a mostanit pedig egyáltalán nem zavarja, örül neki, hogy olyankor még a szokásosnál is jobban kívánom. :)

Ilyen választ még nem kaptam, hogy azért nem, mert túl intim. Volt, aki a vér látványát nem bírta - ezt megértettem. Azt már kevésbé, amikor a pasi még a menstruáció szó kiejtésére is világgá akart szaladni, mert szerinte undorító...

2012. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Tamponnal lehet orális a többség részére, nyilván van akinek ez sem kell. Ha meg nem bírja a vért, akkor ott a nő feneke. Nem hiszem ez visszatartó a szextől.
2012. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

engem nem.

ráadásul előtte valamivel meg közben kancásabb a csaj. általában. :DDD

2012. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem k*rvára nem, ha kanos vagyok durr bele!
2012. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
A megismerkedésünk után két hónappal feküdtünk le először egymással, viszont a második alkalomnál épp megvolt nekem. Mondtam neki, hogy mi a helyzet, elsőre nem akarta nehogy még több fájdalmat okozzon nekem, én is kellemetlenül éreztem magam, hogy ilyenkor esetleg "koszosnak" fog tartani, de őt ez nem zavarta. Szóval megtörtént, mert mindketten nagyon kívántuk egymást. Azóta is együtt vagyunk, és többször előfordult hasonló helyzet. Szeretjük egymást talán ez a titka.
2013. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Utolsó 35/L
2013. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
nem minden férfi undorodik a sex-től mensi alatt. van víz le lehet mosni a szerszámot.
2013. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!