Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogamzásgátlót szed már egy jó ideje, kb 3-4 hónapja. Tegnap vette be az utolsót, ugy hogy most kéne az az egy hetes kihagyás. Ma sexeltünk és elkezdett vérezni. Ez mit jelent? Hamarabb menstruál? Vagy ne adj isten valami más?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond, velem is volt ilyen. Sőt az is belefér még ha van akár 2-3 szem gyógyszere mégis elkezd vérezni. Hamarabb is marad abba. De a 21 nap bogyó 7 nap szünetet kell mindig tartani...
2012. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mmano88 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen az első hónapokban a gyógyszer mellett. Csak szex után véreztem,(azt hiszem pont akkor amikor az egy hetes kihagyás volt) majd elmúlt rögtön (mondjuk jól megijedtünk). Utána pedig rendesen megjött ahogy kellett. Ez a gyógyszer mellékhatása amúgy, legalábbis nálam az volt, de 4-5hónap szedés után már nem volt ilyen gondom.
2012. nov. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!