Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 1 éve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 1 éve. A 8 nap kihagyás helyett 10 nap lett. Terhesség?

Figyelt kérdés

A 10. Napon már bevettem a gyógyszert, másnap már együtt voltam a barátommal. soha nem megy el bennem, mert mindketten biztosra akarunk lenni hogy véletlenül se lehessek terhes. Viszont azóta rettenetesen fel vagyok puffadva, mint mindig a menzesz alatt.

Mennyi az esély a terhességre??


2012. máj. 10. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb az esélyed teherbe esni úgy, hogy nem szeded rendesen, és megszakítással 'védekeztek' mint úgy, hogy normális szedés mellett napi 100x belédélveznek. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de pont az ilyen embereknek nem való ez a védekezési módszer, mert ami az esetből látszik: nem vagy tisztában a működésével. Pont ott óvatoskodsz, ahol nem kéne, ami meg alapvető fontosságú, azt elfelejted. Nyilván nem ismerem a körülményeket, bárkinek közbejöhet bármi bármikor, valószínű te sem így tervezted, de ha ezt a védekezést választottad, akkor egy kis plusz figyelmet azért megérne, hogy mindig legyen nálad, minden cókmókodban 1-2 szem, és nem addig várni, míg az utolsó levél elfogy, hanem ha kell, akkor néha kéthavonta dokihoz menni.
2012. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tabletta vagy hat, vagy nem ha. Nincs olyan, hogy "kicsit hat". Vagy megakadályozza a peteérést és nem leszel terhes, akár belédélvez akár nem, vagy nem akadályozza meg, és akkor esély van a terhességre.

Mivel 2 napot kihagytál ráadásul az elején, nagy vszínűséggel nem védett a gyógyszer.

Gondolom tudod, hogy a megszakítás egyébként egy kalap szar kb., persze vmennyit ér, csak nem sokat.

Kihagyás esetén ÓVSZERREL kell védekezni, nem megszakítással.

Van esélyed a terhességre, ha nem jön meg a megvonásos vérzés, tesztelj.

Máskor meg figyelj oda jobban.

2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Elég ritkán van az, hogy elfelejtem bevenni a gyógyszert. Sőt, talán kéthavonta egyszer. Csak mivel otthon maradt az új levél gyógyszer, így nem tudtam bevenni.

Szerdán kellett volna bevennem, ehelyett pénteken délután bevettem, és szombaton ekkor, és este már együtt voltam a barátommal, utána ugyan úgy szedem azóta is.

Végülis, majd kiderül ennek az eredménye, ha megjön, ha nem. :/

2012. máj. 10. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem kéthavonta elfelejteni igen is sok.

De nem ez a lényeg, mert bárkivel előfordulhat.

lényeg az, hogy ÓVSZERREL kell védekezni. Nem értem ez miért esett volna nehezetekre, ha már elfelejtetted a tablettát.

2012. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem az akció lényegét.Mármint értem,csak a végét nem.Ugyanis tévhit az amikor úgy gondolják,a magömlés előtt kihúzzák a péniszt a vaginából.Az elő nedvek is alkalmasak a fogantatásra.A mennyiség persze lényegesen kevesebb,de a fogantatáshoz egyetlen ondó sejt is elegendő.
2012. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 astrag81 válasza:
Hihetetlen mennyi felelőtlen ember van. Nem akarom elhinni, hogy nem tudod betartani a tabi szedést a barátod és a saját érdekedben. Aztán meg jössz ide parázni, hogy lehet terhes vagyok....Kész....
2012. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!