Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nap 2szer vettem be...

Egy nap 2szer vettem be fogamzásgátlót, elrontottam ezzel mindent?

Figyelt kérdés
az a nagy helyzet, hogy azt hittem nem vettem be szerdan a tabit, es igy bevettem másnapra rá, amikor az -az- napit vettem be, de aztan átnéztem és rajottem, hogy nagyon elrontottam, es tudlajdonképennem bevettem, csak a napok megfordultak xD (yasminelle) es igy egy tabival minuszban vagyok, valahogy nagyon elneztem magam :( ....most fog jonni a 7 nap pihi, és csak 20 tablettat vettem be...be kell potoljam a 21.ediket? vagy ilyenkor már mindegy? csinaljam meg a 7 nap szunetet, es kezdjem elorol? termeszeten az ij levelnel az elso heten vedekeznek, mert hááát sosem lehet tudni :/ valaki valami tanacsot, hogy megis hogyan folytassam? :(
2011. nov. 19. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedd nyugodtan tovább, mintha mi sem történt volna, ha elfogytak a tabik a levélről tarts egy hét szünetet, aztán szedd tovább, de most már figyelj, hogy csak napi 1 tünjön el a levélről :) Nem lesz semmi gond.

Azért a biztonság kedvéért védekezz máshogy is 1-2 hétig.

2011. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2011. nov. 19. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!