Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyabb érzések találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb érzések találkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik társkereső oldalon összeismerkedtem egy sráccal.

Az eltelt 6 hétben nagyon intenzív lett a kapcsolatunk,már egy nap sem telik el úgy,hogy ne írnánk egymásnak.Többször órákig beszélgetünk bármiről,ami nekem nagyon furcsa érzés,mert nem vagyok kitárulkozó fajta.3 hete kezdett komolyabbra fordulni a dolog,mert amiket ír,erős érzelmeket vált ki belőlem.Azért nem találkoztunk még,mert fél,hogy nem tetszene nekem.

Komoly felfogású,földhöz ragadt vagyok,de ez a 6 hét volt életem legszebb 6 hete.

Igazából az érdekelne,hogy volt-e már valaki így,hogy elkezdett érezni valamit a sosem látott ember iránt ?


2016. ápr. 9. 08:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki !

Köszönöm a válaszokat.

8 hét után végre sikerült találkoznunk,mert mondtam neki,hogy a türelmem véges.Az első találkozás kicsit érdekesen alakult,mindketten izgultunk,ő jobban így nekem akkor már nem lehetett :)

Beszélgettünk,aztán én kérdeztem meg,hogy rámenős vagyok-,ha megcsókolom :) ?

Abban a csókban minden benne volt,azóta minden szabadidőnket együtt töltjük és szerelem van :) :) :)!

36 évesen újra tini vagyok...

Így visszagondolva az a 8 hét kellett,egyébként is azt vallom minden úgy van jól,ahogy van.

2016. máj. 2. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!