Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyabb érzések találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb érzések találkozás nélkül?

Figyelt kérdés

Az egyik társkereső oldalon összeismerkedtem egy sráccal.

Az eltelt 6 hétben nagyon intenzív lett a kapcsolatunk,már egy nap sem telik el úgy,hogy ne írnánk egymásnak.Többször órákig beszélgetünk bármiről,ami nekem nagyon furcsa érzés,mert nem vagyok kitárulkozó fajta.3 hete kezdett komolyabbra fordulni a dolog,mert amiket ír,erős érzelmeket vált ki belőlem.Azért nem találkoztunk még,mert fél,hogy nem tetszene nekem.

Komoly felfogású,földhöz ragadt vagyok,de ez a 6 hét volt életem legszebb 6 hete.

Igazából az érdekelne,hogy volt-e már valaki így,hogy elkezdett érezni valamit a sosem látott ember iránt ?


2016. ápr. 9. 08:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Az előbb már jobban éreztem magam,aztán megint kezdtek elbizonytalanítani

Azért mindenkinek köszönöm :)

2016. ápr. 9. 10:32
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

~OnLány~

Most komolyan a ti ~14 éves történeteteket írtad le egy 35-36 éves párosnak?

Tudod mit csinálna már egy 20 éves ember is, ha 6 hónapig csak neten ismerkedne? Keresne mást.

2016. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt benne részem. Nálunk 4 hétig tartott a dolog, míg találkoztunk. A csaj lelkesebb volt nálam, én azért kicsit óvatosabban álltam hozzá. Ennek ellenére úgy beszéltünk már egymással, mintha együtt lettünk volna. Találkozás alkalmával is elég jól sikerültek a dolgok, gondoltam én, így azt gondoltam ebből már lehet valami. A hölgy nem így gondolta, de addigra én már kicsit belezúgtam. Pár hétre lehozott az életről. Azóta nem igazán beszélünk, pedig a mai napig állítom, hogy jó páros lettünk volna.

Szóval, ahogy írták, élvezd a dolgot, de ne éld bele magad!

2016. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Jezusom milyen barom viseli el hogy a pasija akár EGYSZER is olyat mond hogy hizzon mar, meg tul kicsi a melled bocs de ha ilyen h.lye vagy nincs mit tenni. En nekem ha valaki akivel egyutt vagyok ilyet mondana szoba se allnek vele tobbet bar kezdjuk ott hogy en OLYANNAL jovok ossze aki szeret engem. Es aki szeret nem mond ilyet. Az egy dolog hogy te szereted de neked nincs buszkeseged vagy valami? Te kajak el birsz viselni valakit aki ilyet mond? Total megalazo.. es fel se merul benned hogy nem szeret?! Ok csa
2016. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hasonlóan voltunk párommal, nálunk hosszabb idő telt el (eredetileg barátságnak alakult a dolog, akkoriban mindkettőnknek volt kapcsolata, aztán később kezdtünk "felfigyelni" egymásra, mikor már szabadok voltunk). Ő rendszeresen mondogatta, hogy mennyire egy húron vagyunk, bejövök neki, még azt is megkockáztatta, hogy belém szeretett... :) Én meg hevesen hárítottam, hogy ilyen nincs, nem lehet, max az jön be neki, akit elképzelt, nem én. Aztán első találkozónál olyan volt az egész, mint a mesében, megölelt az állomáson, én meg halál zavarban voltam, de mintha évek óta találkozgatnánk, nem először... :) Azóta is együtt vagyunk.

Szóval, én azt mondom, lehet ilyen, de tényleg nagyon tudni kell különválasztani az ideált a valóságtól.

2016. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen.Később leírom!
2016. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Öhm,14 éves történet?? :D mondom 4 éve vagyok vele,20 éves leszek,ő 23.

Szóval számoljuk vissza,18-9 évesen tette ezt meg értem..tudod vannak még rendes srácok a világon.

Talán a többi keresne más,ő nem tette,miért kell így fintorogni a válaszomra?!

Nekem megadatott egy ilyen rendes fiú,nem kell leszólni emiatt!

2016. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy ennyien írtatok,csak a vitát nem értem...

Amire ti reagáltok egymásnak azt én nem is látom :) :) :)

2016. ápr. 9. 19:09
 19/21 anonim ***** válasza:

Nos mivel igértem, leírom:

Anno még azelőtt, hogy mindenki otthonában lett volna internet, így társkeresőn ismerkedtem (újságban megjelent hirdetés)Végül a sok válaszoló közül csak egy fiúval alakult ki komolyabb levelezés.Az ország másik végében lakott és 6 hónapig csak levelezni tudtunk, találkozni nem.De tervezgettük és később, mikor már találkoztunk, megtudtam, hogy ő is már a levelezésünk alatt, találkozás nélkül is nagyon erős érzelmek szövődtek közöttünk.Egyikünk sem árulta el ezt a másiknak, a találkozás előtt. de úgyis nyilvánvaló volt, valahogy megéreztük.aztán mikor először találkoztunk olyan volt, mintha ezer éve ismernénk egymást.4 évig tartott a kapcsolatunk és számomra a legkülönösebb, legfontosabb kapcsolat lett.Valahol neki is, úgy gondolom.

2016. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó !

Köszi ,hogy leírtad te is :)

2016. ápr. 10. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!